אטרקציות ואירועים

כמה עולה פעילות לייזר טאג?

לייזר טאג

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מקומות עבודה, ארגונים, עמותות וכן גורמים פרטיים, מחפשים לא פעם דרכים כיצד לארגן ימי כיף, בין אם זה לעובדים, מתנדבים, חברים בארגון, וכן לבני משפחה וחברים. יום כיף יכלול, לרוב, פעילות מיוחדת ויוצאת דופן, כזו שלא נהוג לבצע ביום יום, פעילות אשר ניתן להגדיר אותה כ"שוברת שיגרה".

אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר, היא לייזר טאג. מדובר על פעילות אשר יכולה להתאים למבוגרים ולילדים, ניתן לערוך אותה כאמור הן במסגרת מקום עבודה, ארגונים, עמותות וכן עבור גורמים פרטיים. הפעילות נערכת במתחמים שונים, אחד מהם הוא מתחם של ראלי ארט.

מה זו פעילות לייזר טאג?

לייזר טאג היא פעילות שמקורה למעשה באימונים של הצבא האמריקאי בשנות השבעים. לאחר מכן היא הפכה לפעילות אזרחית פתוחה לכולם. מדובר על הדמיית לחימה באמצעות שימוש ברובי לייזר. הרעיון הוא שכל המשתתפים משתמשים ברובים ואמצעים אחרים שמזכירים ציוד של חיילים, כאשר התפאורה מסביב מדמה שדה קרב אמיתי.

המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות, כשהמטרה של כל קבוצה היא להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה אל מחוץ למשחק. מי שנשאר אחרון מנצח. הפעילות נמשכת בין שעה לשעה וחצי, זה תלוי במשך הזמן שמשכירים את המתחם ובכמות המשתתפים.

כאמור, הפעילות יכולה להתאים לכולם, ילדים ומבוגרים, הוא לא דורש יכולות יוצאות דופן, אך כן רצוי לבוא עם בגדים מתאימים ולהיות מוכנים למאמץ פיזי מסוים.

מה המחיר של לייזר טאג?

עלות של פעילות לייזר טאג היא איננה קבועה. המחיר משתנה בהתאם למשך הזמן ששוכרים את המתחם. בעיקרון, המחירים יכולים לנוע בין 80 ל-100 שקל לאדם עבור שעת פעילות, 100-120 שקל עבור שעה וחצי, ו-120 עד 150 שקל עבור שעתיים של פעילות.

יש לקחת בחשבון שעלות הפעילות משתנה, למשל, אם מדובר על קבוצה גדולה אז סביר להניח שפר אדם המחיר יהיה הרבה יותר נמוך ממה שציינו. כמו כן, אם מכלול הפעילויות באותו יום כולל היבטים נוספים אז המחיר יהיה הרבה יותר נמוך ממה שאנחנו אמורים לשלם פר הפעילות עצמה.

בכל מקרה צריך לזכור, פעילות לייזר טאג היא ייחודית ושונה, לכן גם המחיר, אפילו אם הוא מעט גבוה, משתלם. בוודאי כשבוחנים את זה אל מול פעילויות אחרות, כאלה אשר ניתן לבצע כל יום, ללא שום מגבלה.

דברים שצריך לקחת בחשבון

כשאנחנו מחליטים לשכור מתחם פעילות לצורך לייזר טאג, מעבר לשאלת העלויות אודות השכרת המתחם וכל הציוד המתבקש עבור הפעילות, עלינו לקחת בחשבון עוד שני דברים.

ראשית, עלויות נלוות. למשל אם אנחנו רוצים שהמשתתפים יגיעו בהסעה והיבטים אחרים שלא קשורים בהכרח לפעילות עצמה.

שנית, אנחנו יכולים, כאמור, לארגן לצד פעילות לייזר טאג גם לייצר פעילויות אחרות, בין אם זה טיולים בשטח, בין אם זה ארוחת צהריים משותפת במתחם ועוד. אלו דברים שכמובן מוסיפים עלויות מסוימות. לכן אנחנו צריכים לחשב את כלל העלויות ולא רק את העלות של הפעילות באופן ספציפי.

לכן, לפני שאנחנו ממהרים להזמין פעילות ולשלם עבורה, מוטב לקבוע מראש את התוכנית ולראות כמה זה יכול לעלות לנו. בכל מקרה, דרך ראלי ארט נוכל ליהנות ממחירים משתלמים, הן עבור פרט בודד והן עבור קבוצה. אנחנו יכולים להזמין מקום מראש ולארגן פעילות אשר תתאים ליום כיף או עבור כל אירוע אחר על פי הצורך ועל פי מה שאנחנו רוצים.

כך נספק למשתתפים חוויה ייחודית ויוצאת דופן שהם לא ישכחו הרבה זמן.

תפריט נגישות אתר

חדש באתר היידפארק

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר היידפארק💝