עסקים ותעשייה

איך לבחור שלט לעסק?

שלט לעסק

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

שלט לעסק יש לבחור בקפידה. כמו כן, השלט צריך להיות מוצב בצורה הנכונה מחוץ לבית העסק. במידה והשלט יהיה איכותי, הרי שהוא ימשוך את תשומת הלב של העוברים והשבים ויגרום להם להיכנס לבית העסק ולהתעניין במוצרים והשירותים שהוא מציע.

יש כמה דגשים שמומלץ להקפיד עליהם בבחירת השלט. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת הכתבה וליישם את הדגשים שיוזכרו בה.

הכתבה בשיתוף עם תדהר שלטים המעניקים מגוון פתרונות שילוט לעסקים.

שלט איכותי הוא כרטיס הביקור שישיג את הרושם הראשוני הדרוש

יש כל מיני סוגים של שלטים בהם, שלטים מודפסים, שלטי קופסאות ותאורה, שלטים מתקפלים, שלטי הכוונה, שלטי אותיות ועוד. לא חשוב באיזה סוג בחרתם הוא צריך להיות מיוצר בצורה מדויקת ואיכותית. אם השלט ברמה גבוהה, הייצור יהיה באמצעות CNC או חיתוך בלייזר.

משווקים את העסק 24 שעות ביממה

קחו בחשבון שלקוחות עוברים בסביבת העסק לא רק ביום, אלא גם בלילה. על כן, השלט צריך להצהיר על הנוכחות שלכם בשעות הפעילות וגם מעבר לשעות הפעילות. סוג שלט שמומלץ מהבחינה הזו הוא קופסת תאורה. כך בשעות האור, השלט עצמו נראה שחור ובשעות הלילה, הוא מואר בצבעים שבחרתם.

מקפידים לבחור שלט שיתאים לתחום העסקי

לכל עסק יש את המאפיינים שלו וכל אחד פועל בזירה תחרותית משלו. יש מגוון עסקים כמו, בתי קפה, מסעדות, מוסכים, משרדי עורכי דין, חנויות בגדים ועוד. כל עסק שונה מהשני. על כן, מומלץ שתהיה התאמה בין התחום בו העסק פועל לבין השלט. לדוגמה, אם מדובר על עסק של משרד עורכי דין, לא יהיה הגיוני להשתמש בשילוט מסוג קופסת תאורה צבעונית. מה שכן, אם יהיה מדובר על עסק כמו קיוסק שפתוח 24 שעות ביממה, אז כן יהיה הגיוני לעשות שימוש בקופסת תאורה צבעונית.  כמו כן, חשוב גם לבחור את החומר ממנו יהיה מיוצר השילוט של העסק. אם מדובר על משרד עורכי דין הממוקם בתוך בניין משרדים, אז יהיה אפשר להזמין שלט הכוונה למשרד שיהיה מיוצר ממתכת או זכוכית.

משקיעים גם בשלטי פנים ולא רק בשלטי חוץ

חשוב לזכור ששימוש בשלטים צריך להיעשות לא רק בחלק החיצוני של העסק  אלא גם צריך להיעשות בפנים העסק. לצורך כך, יש לעשות שימוש בשלטים מסוג שלטי הכוונה, שלטי שמות למשרדים, שלטי פרסום ועוד. אגב, יש מקרים בהם שלט לחלקו הפנימי של העסק הוא לא עניין של בחירה אלא הוא בגדר חובה. לדוגמה, שלט הכוונה ליציאת חירום.

איפה מזמינים שלטים?

בארץ פועלות המון חברות המספקות שירות בכל הקשור לתכנון וייצור שלטים. מומלץ למצוא 2 או 3 חברות שיש עליהן המלצות. יש להתקשר לחברה או להגיע לפגישת ייעוץ ולקבל הצעת מחיר לגבי השלט המבוקש ולבחור בחברה שממנה הכי התרשמתם מכל הבחינות. שיהיה בהצלחה!

תפריט נגישות אתר