תחביבים, אטרקציות ופנאי

5 אטרקציות באילת למבוגרים - כי מגיע לנו ליהנות מהחופשה!

אטרקציות באילת למבוגרים

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

למי שמגיע לאילת עם המשפחה נדמה לפעמים כי כל אילת בנויה לילדים. אבל לא כך הדבר, שכן באילת (ובסביבתה המיידית) יש לא מעט דברים למבוגרים לעשות.

כל מי שמחפש אטרקציות באילת למבוגרים ישמח לגלות חלק מהרשימה הזו, ולהתחיל להתפנק מהחופשה גם בלי קשר לילדים.

להלן 5 אטרקציות באילת למבוגרים

  1. יקבים – באילת יש לכם את ההזדמנות לבקר ביקב הים האדום. אל מול נופי המדבר, היקב שוכן בכניסה לאילת כבר משנת 2007, ועם רשימה ארוכה של זכיות במדליות זהב בתחרויות יין בינלאומיות, אין לנו  ספק שכל חובב יין ימצא מענה לתשוקה שלו. אפשר לבקר ביקב, לטעום להכיר הן את היין והן את היינן, ואפילו ליהנות מארוחה מיוחדת של חמש מנות ויין כיד המלך.
  2. טיולי ג'יפים – לקום בבוקר, ולזנק למדבר ברכבי ארבע על ארבע חזקים – לטרוף את הנוף ולהיטרף מאדרנלין והנאה. בדרך מגלים אתרים ארכיאולוגים שונים, רואים תצורות טבע מרשימות באבני המדבר העתיקות, תצפית מרהיבה, ועם קצת מזל – גם כמה חיות מדבר פראיות שקוראות למקום הזה בית.
  3. מאהל בדואי אותנטי – יוסוף יארח אתכם לערב של "סתלבט" בחוויה אותנטית וייחודית. תסעדו ותרבחו, עם מיטב מאכלי המסורת הבדואית, הלבנה המפורסם והפיתות שיוצאות חמות ישר מהטאבון. אפשר לקנח בנרגילה לצלילי תוף הדרבוקה, ובקיצור, לעבור ערב של חגיגה בלי הגינונים הרשמיים, שאותם אפשר להשאיר מחוץ לאוהל.
  4. חווית הצלילה בים האדום – אי אפשר לבקר באילת ולא לצלול לפחות פעם אחת. גם אם זו צלילת הכרות או צלילת ניסיון, וגם אם זו הצלילה המאה שלכם, אם כבר הגעתם לאילת, אתם חייבים לצלול בים האדום. אילת מלאה בתי ספר לצלילה ומועדוני צלילה שיאפשרו לכם, והאמת שגם לילדים (מגיל מסוים) לחוות את החוויה הפנטסטית הזו של הכרות עם עומק הים האדום שופע החיים. מדובר בחוויה שאין שניה לה, ואין הרבה מקומות בעולם שמציעים את העושר הימי שתמצאו דווקא כאן באילת שלנו.
  5. חוויה עם ערך מוסף – אנחנו, המבוגרים, אוהבים לפעמים ליהנות "עם ערך מוסף". זו לא ההנאה הילדית והפשוטה הזו, מכל שטות וכל דבר. זו הנאה אחרת, תרבותית יותר, אינטלקטואלית יותר, המגיעה עם התחושה של "למדנו משהו חדש". גם את זה מציעה העיר אילת, ומתוך אותו מגוון רחב של אטרקציות למבוגרים באילת תמצאו את מוזיאון העיר אילת. העיר, שהחלה את דרכה בשנת 1935, מחזיקה בהיסטוריה מרתקת, בתקופות שונות, ולראות בצורה מסודרת והדרגתית את ההתפתחות של העיר זה פשוט מרתק. המוזיאון עשיר, וכולל מיצגים רבים, מה גם שמיקומו, בסמוך לגלריה המוקדשת לאמנים מקומיים, מאפשר לכם להעשיר עוד יותר את הביקור.

אנו מקווים שמצאתם לפחות אטרקציה או שתיים שמדליקות אתכם ברשימה הקצרה הזו, ומבטיחים לכם שיש מעבר אליה עוד באמת המון אטרקציות באילת למבוגרים.

תפריט נגישות אתר

חדש באתר היידפארק

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר היידפארק💝