עסקים ותעשייה

מחפשים מומחי קניית זהב כדי למכור להם את האוצרות שלכם? מידע חשוב לפניכם!

Httpswww.hydepark.co.il קניית זהב

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אחד מאוצרות הטבע הנחשקים ביותר המוכרים לאדם הוא הזהב. מדובר על מתכת עמידה וחזקה שעיצוביה הופכים לתכשיטים יוקרתיים ומרשימים ויתרה מכך – קל מאוד לעצב אותה. הזהב מוכר כחומר שניתן ליצור ממנו הרבה יותר מתכשיטים ואצל רבים מאיתנו מסתובבים בבית כלי זהב כמו חנוכיות, חפצי נוי ושעונים וכדומה.

למרות שלזהב שימושים רבים, במהלך ההיסטוריה הופחת השימוש בו יותר ויותר וכיום ישנם המון כלי זהב עזובים שלא משמשים אותנו כלל כמו מטילי זהב או מטבעות ישנים. אם כך – למה לא להרוויח מהימצאותם של הנכסים האלו אצלנו? ישנם הרבי מקומות שעוסקים בקניית זהב וניתן לפנות אליהם כדי להמיר את הכלים בכסף שימושי.

למה שתרצו למכור את הזהב שלכם?

אם התכשיטים שאצלכם אינם טועמים את הסגנון האופנתי שלכם, אם המטילים והמטבעות תופסים מקום במגירה, אם שעון היד היוקרתי התקלקל מזמן או אם אין לכם כל שימוש בתשמישי הקדושה המעטרים את המזנון. לרוב הזהב נמצא אצלנו בצורה שבה אין לנו כל שימוש בו ויותר מכך – אפילו מפריעה.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לעסקי קניית זהב?

 1. חשוב לדעת כמה הזהב שלכם שווה
  לזהב ערך גבוה וכדי שלא תאבדו את ערכו בעסקה לא הוגנת, כדאי שתדעו מראש מה הערך הצפוי שמגיע לכם.
  הפרמטרים המשפיעים על מחיר הזהב הם משקלו ואיכותו. ככל שהזהב יהיה איכותי יותר וטהור יותר, כך מחירו יעלה. משקל זהב כבד מעיד על אחוז זהב טהור גבוה יותר ועל כן גם זה יעלה את המחיר.
  בנוסף – כמות הזהב שתגיעו איתה יכולה להשפיע על ההתפשרות של אחד מהצדדים במחיר כמו גם הדחיפות הכלכלית שלכם לכסף מזומן. ייתכן והדוחק ישפיעו עליכם לבצע עסקה במחיר נמוך יותר ממה שתוכלו לקבל בעסקה אידיאלית.
 2. למי הכי כדאי לפנות?
  תמיד כדאי לנסות למצוא קונה זהב מקצועי, כזה העוסק בתחום קניית זהב כבר זמן רב ויודע לתת את השירות המקצועי וההוגן ביותר. לרוב קניית זהב תתבצע תמורת כסף מזומן שתקבלו עבור הפריטים, נוסף על מסמכי תיעוד המכירה.
  שימו לב – גם חנויות תכשיטים עוסקות בקניית זהב מאנשים פרטיים, אך זוהי אופציה פחות מומלצת כיוון שברוב המקרים תקבלו שובר לקנייה עתידית באותה החנות במקום כסף.
  לכן עסקים שמשלח ידם הא קניית זהב עדיפים בהרבה מחנויות תכשיטים.
 3. האם אתם באמת מוכנים למכור את הזהב שלכם?
  קניית זהב ומכירתו הן פעולות די פשוטות שבעלי מקצוע עושים מידי יום, אך אתם לא נפרדים מהזהב שלכם בכל יום, וייתכן שתרגישו שאתם מפסידים נכסים סנטימנטליים שלכם או של המשפחה. חשוב שתהיו בטוחים בהחלטה שלכם ורק לאחר מכן תתחילו את התהליך עם גורמי מקצוע מומחים.

תפריט נגישות אתר

חדש באתר היידפארק

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר היידפארק💝