נסיעות ותחבורה

קונה רכבים אחרי תאונה כל המידע על כך

קונה רכבים אחרי תאונה

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

לאחר תאונה, הרבה אנשים עלולים להתקשות לקנות רכב. הסיבה לכך היא שאולי אין להם מספיק כסף לעשות זאת וייתכן שהם גם מודאגים לגבי הביטוח.

מאמר זה מדבר על החשיבות של קבלת רכב לאחר תאונה - בין אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך או לא. זה גם מדבר על איך אתה יכול לקבל את העסקה הטובה ביותר עבור רכישת הרכב שלך לאחר תאונה.

המאמר מדבר גם על דרכים נוספות בהן תוכלו לקנות את הרכב החדש שלכם לאחר תאונה.

היתרונות המרכזיים כשמוכרים רכבים לפירוק לאחר תאונה

הרכב לאחר התאונה הוא כזה שאינו תפעול, לא בטיחותי ולא יעלה שוב על הכביש בישראל. כלומר, רכבים אלו עם מדבקת "טוטאלוס" אינם מעשיים ואינם כשרים בנסיעה בישראל. במקרים אלו ישנה אפשרות אחת ויחידה - למכור את הרכב לפירוק או למכור אותו לשירות מיחזור.

משרד התחבורה הישראלי דורש שכלי רכב יאושרו על ידי המשרד לפני שיוכלו להשתמש בהם להסעת נוסעים. על מנת לקבל אישור, על רכבים לעבור שורה של בדיקות, לרבות בדיקה ועמידה בתקני בטיחות מסוימים. אם רכב נגרם נזק במהלך התאונה או הפך לא בטיחותי עקב כך, הוא יושבת ולא יוכל לשמש להסעת נוסעים עד לתיקון בהתאם

כעת, לשאלה הגדולה מכולן – מה בעצם היתרון במכירת רכב מפורק לאחר תאונה? הנה כמה מהם:

  • דרך קלה להרוויח כסף: ברוב המקרים תקבלו רכב משומש עד 500 - 5,000 שקל. ייתכן שתוכל גם להפוך את המכונית הישנה שלך למזומן על ידי מכירתה ושימוש בכסף עבור כל מספר פריטים כדאי.

    רוכשי רכב יכולים כיום לחסוך 5,000 ₪ בממוצע ללא ספק. בכל הנוגע קונה רכבים אחרי תאונה, תוכלו לחסוך עד 20% ממחיר הרכישה ואף יותר מכך אם תשלמו במזומן עבור הרכישה. מוכרי רכב יכולים גם לקבל מזומן עבור המכונית הישנה שלהם בתמורה.

  • למקסם זמן ובירוקרטיה מייגעת - בברור שסוכנויות שירות לקוחות שמפחיתות את הבירוקרטיה המייגעת יכולות להיות דרך מצוינת לחסוך זמן. יש כיום דרכים רבות ושונות ליצור קשר עם סוחרי רכב, שיכולים להציע הרבה רכבים חדשים במחירים הוגנים.

    הבעיה היא שהביורוקרטיה הממשלתית נוצרת על ידי סוכנויות ממשלתיות. הרעיון קיים כדי להועיל לציבור, אבל הוא מוביל לרוב לעבודה מוגברת ותסכול עבור אנשים. נראה שתהליך זה יהיה הרבה יותר פשוט אם קונים וסוחרי רכב יוכלו ליצור קשר ישיר זה עם זה.

  • כאן ועכשיו: הדרך המהירה ביותר לשחרר את הרכב – כאשר אתה מקבל החלטה על קונה רכבים אחרי תאונה, אתה רוצה להיות מסוגל לשחרר את הרכב בהקדם האפשרי. רוב הקונים יכולים לטפל בתהליך זה תוך מספר דקות לאחר ההגעה. זה הופך את האפשרות הזו לטובה ביותר עבור רוב האנשים.

    רכישת רכב היא תהליך שלוקח זמן. לפעמים התהליך יכול להימשך עד שבועיים. בעזרת שימוש בטכנולוגיות חדישות, ניתן כיום לכל אחד לרכוש רכב ולדעת על מצב הרכב שלו מנוחות ביתו.

אם אתה מעורב בתאונה, חברת הביטוח שלך תהיה מוסמכת לשלם עבור הנזקים. עם זאת, במקרה שאינך יכול לגבות על תביעת הביטוח של המכונית שלך או שיש לך חששות פיננסיים אחרים, עליך לשקול רכישת רכב באמצעות הכספים שנחסכו ממכירתו או ביצוע העברה לפני הרכישה.

פירוק לאחר תאונה היא עוד אפשרות כדאית לבחירה, עם הטבות כמו מזומן המשולמת על ידי החברה, ופרמיה משולמת. יתרונות נוספים של פירוק כוללים שחרור באותו יום ושירות גרירה חינם.

כאשר מתרחשת תאונה, חשוב שתהיה לך חברת ביטוח נכונה וגרר אמין. בעזרת הצוות המנוסה שלנו, אנו יכולים להציע לך את שני השירותים הללו ללא עלות. אנו מספקים שירות ידידותי ומחירים תחרותיים.

קונה רכבים אחרי תאונה - דרך משתלמת

בשנים האחרונות, שירותי קונה רכבים אחרי תאונה דרכים הפכו לפופולריים מאוד בקרב ציבור הנהגים. במקרים רבים, אנשים שעברו תאונת דרכים נוטים להשאיר את המנוע סרק בחנייה במשך חודשים, מתוך מחשבה שיוכלו לתקן זאת רק לאחר מספר חודשים.

בשנים האחרונות הפכו שירותי קניית רכב לאחר תאונת דרכים פופולריים מאוד בקרב ציבור הנהגים. במקרים רבים, אנשים שעברו תאונת דרכים נוטים להשאיר את המנוע סרק בחנייה במשך חודשים, מתוך מחשבה שהם יכולים לתקן זאת. עם זאת, מומחים מציעים שהדרך הטובה ביותר לשחזר מנוע פגום היא להחליף אותו במנוע חדש לחלוטין.

למעשה, הדבר מביא לירידה בערך הרכב, שכן ככל שהרכב מוזנח ולא נעשה בו שימוש, כך הבלאי גדול יותר. אנחנו כאן כדי לספר לך איזו חלופה הכי מתאימה לך ולחסוך לך את הצורך בתיקונים - מכירת רכבך לחברה מקצועית לקניית רכב לאחר תאונה.

מכירת הרכב שלך לחברה מקצועית היא דרך מצוינת להיפטר מהרכב הישן שלך ולקבל כמה שקלים. אם אתה חושב שמכירת המכונית שלך היא לא אופציה, אז אתה צריך לנסות להחליף אותו במשהו חדש ומתקדם יותר.

נהלי מכירת רכב לאחר תאונה רכב שעבר תאונת דרכים קשה לא ניתן למכירה ללקוח פרטי מכיוון שהיחידה שקונה אותה בסמכות משרד התחבורה היא חברת פירוק רכבים.

כדי למכור רכב שהיה מעורב בתאונה, יש לפעול לפי הנהלים הבאים:

אם ברצונך לבטל את הבעלות על רכבך, הקפד להגיש אותו למגרש גרוטאות מורשה. לאחר מכן, החלקים יפורקו ויעברו למיחזור בתעשיית פלדה או יימכרו עבור חלקי חילוף. אלו רק חלק מהיתרונות של מכירת הרכב שלך לחבר.

קל לבטל בעלות על רכב בפנמה. תהליך זה כולל כמה שלבים פשוטים, והוא יתקיים רק בעזרת גורם מורשה. ראשית, על הבעלים להגיש בקשה לביטול בעלות על הרכב למשרד הרישוי. לאחר מכן, עליהם להעביר את חלקי הרכב לסוכן המסחרי שלהם כדי שיפורקו והעברתם למגרש גרוטאות מורשה.

לפרטים נוספים והשגת קונה רכבים אחרי תאונה דרכים מומלץ - לחצו כאן

תפריט נגישות אתר

חדש באתר היידפארק

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר היידפארק💝