בריאות ורפואה

משחה חדשנית לטיפול בכוויות

משחה חדשנית לטיפול בכוויות

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

טיפול נכון בכוויות חיוני לצמצום הנזק שנגרם לגוף ולהפחתת הכאב. חשוב להחזיק בהישג יד בכל בית משחה לכוויות לטובת טיפול מידי בכוויות קלות וכוויות שמש. חשוב להדגיש שטיפול ביתי מתאים אך ורק לכוויות קלות ומקומיות, כאשר מדובר בכוויה נרחבת יש לפנות מיד לקבלת טיפול רפואי. טיפול בכוויה קלה מתחיל בקירור מהיר של האזור, יש לשטוף את האזור תחת זרם של מים קרים. אין להניח על הכוויה קרח או כל חומר לאחר. להרגעה של העור ועידוד החלמה נמרח משחה נגד כוויות עם דגש על משחה עשויה חומרים טבעיים.

איך נוצרות כוויות שמש?

חשיפה ממושכת לשמש גורמת לחימום יתר של העור עד להיווצרות של כוויה מקומית. כוויות שמש מאופיינות באדמומיות של האזור, כאב, רגישות למגע ובמקרים חמורים גם לשלפוחיות. תהליך ההחלמה נמשך מספר ימים ובסיומו העור הפגוע מתקלף ותחתיו מופיעה שכבת עור חדשה. בעלי עור בהיר רגישים יותר לנזקי שמש, העור הבהיר כולל כמות קטנה של מלנין בהשוואה אל עור כהה ובהתאם בעלי עור בהיר נוטים לסבול יותר מכוויות שמש. אם יש לכם עור בהיר או עור רגיש כדאי שתהיה לכם תמיד בהישג יד משחה לכוויות.

איך מטפלים בכוויות שמש?

סימפטומים של כוויות שמש הם עור אדום, חם למגע, רגיש מאוד לכל מגע, כואב. לאחר מספר ימים הכאב והאדמומיות חולפים. תאי העור שנפגעו עשויים להפוך סרטניים, הגוף מסיר אותם כמנגנון הגנה ומייצר שכבת עור חדשה. במקרים חמורים כוויות שמש מלוות גם בנפיחות ושלפוחיות. הטיפול בכוויות שמש מתחיל עם קירור של האזור, שתייה מרובה, משחה לכוויות ומנוחה. יש לקרר את האזור עם מקלחת קרה, להקפיד על שתייה בשל ההזעה המוגברת ולהימנע מפעילות גופנית נמרצת וצריכת אלכוהול. משחה נגד כוויות נועדה לקרר את העור, להרגיע את האזור, להוסיף לחות, להקל על היובש ולזרז את תהליכי הריפוי.

משחה לכוויות קרן האייל

אחרי שימוש אחד לא תבינו איך הסתדרתם עד היום בלי קרם קרן האייל לטיפול בכוויות קלות, עור מגורה ופצעים שטחיים. הקרם מתבסס על רכיבים צמחיים, מתאים לשימוש על כל סוגי העור ומכיל רכיבים מתוך קרן האייל. יש לקרם אישור מטעם משרד הבריאות. עם קרם קרן האייל אתם מספקים לעור את החומרים הדרושים לו להחלמה מהירה, העור מתחדש מהר יותר. יש לקרן האייל סגולות ריפוי ייחודיות, מזה אלפי שנים הרפואה הסינית עושה שימוש במרכיבי קרן האייל. משחה לפצעים וכוויות היא מוצר חובה בכל בית, אם טרם התנסיתם בקרם קרן האייל הגיע הזמן שתגלו גם אתם את סגולות הריפוי שלו.

תפריט נגישות אתר

חדש באתר היידפארק

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר היידפארק💝