הזמנת פורץ דלתות

הזמנת פורץ דלתות מתי יש צורך?

שיתוף לחברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הזמנת פורץ דלתות מתי יש צורך?

שיתוף לחברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
הזמנת פורץ דלתות

על מנת לשמור על הבית שלכם בטוח ובטוח, חשוב להזמין פורץ דלתות. רוב המנעולנים לא מספקים רק שירות של תיקון מנעולים ואולי יצטרכו להחליף את כל מערכת האבטחה.

אנו ממליצים לך לחפש חברה מוכרת שתספק שירותים באיכות גבוהה. ואל תהיו מהירים מדי בשליפת כרטיס האשראי שלכם – תרצו להגן על עצמכם מכל טרחה מיותרת בהמשך הדרך.

פורץ דלתות הוא מכשיר שניתן להשתמש בו כדי להיכנס לדירה, לבית או לבניין של מישהו.

הסוג הנפוץ ביותר של כלי פורץ דלתות הוא מפתח אזיק. הוא משמש לפתיחת אזיקים ולהסירם מפרקי הידיים של הבעלים, כך שניתן יהיה לפתוח אותו ולהוציאו מהבניין.

רוב פורצי הדלתות משתמשים במוטות, פטישים, ספריי צבע או מסקינטייפ כדי להיכנס למטרה שלהם. לאחר מכן הם מחפשים מקום בטוח לאחסן את השלל שלהם ולעזוב את המקום במהירות האפשרית.

למרבה המזל, יש אלטרנטיבה: הזמינו את פורץ הדלתות שלכם באינטרנט עבור מחירים נוחים ונוח!

פורץ מנעולים מקצועי

הבית שלך לא בטוח כשאתה לא. אתה חייב שהמנעולן המקצועי המתאים יבוא לעזרתך בזמן.

אתה לא צריך לדאוג לבטיחות הבית שלך כשאתה יוצא לחופשה. רק ודאו שאתם מזמינים מנעולן מקצועי כדי שהדלתות והחלונות שלכם יהיו בטוחים.

זהו אחד המיתוסים העירוניים הנפוצים ביותר לפיו המנעולנים היקרים ביותר יכולים לפרוץ לבית או לרכב שלכם.

עם זאת, זה לא כל כך קל לפרוץ גם למנעול בעל אבטחה גבוהה. לא רק שהם מצוידים בכלים מתקדמים, יש להם עובדים מיומנים היטב שיודעים לבחור כל סוג של מנעול.

עם זאת, ישנם מצבים בהם מנעולנים מקצועיים יכולים לעזור גם לכם. לדוגמה, אם תשאיר את המפתחות שלך בתוך המכונית הנעול שלך ואתה לא יכול לחזור כדי לקבל אותם מבלי לשבור את החלון, אז מנעולן מקצועי יוכל להכניס אותך מבלי לפגוע בשום דבר אחר.
צריכים מנעולן מקצועי תוכלו לבקר באתר של מקסים מנעולן אמין ומקצועי בכל סוגי עבודות מפריצת דלתות החלפת מנעולנים כספות ללא נזק.

פריצת תיבות דואר לבניינים

עם העלייה בשיעורי הפשיעה והמספר הגובר של פריצות בארצות הברית, האבטחה הפכה לדאגה חשובה עבור הרבה אנשים. למי שלא יכול להרשות לעצמו מערכות אבטחה יקרות ומתוחכמות, פריצות תיבת הדואר הללו מספקות פתרון נוח ופשוט לבעיה שלהם.

מהו פורץ דלתות? אדם המשתמש בכלים או בטכניקות כדי להיכנס לבתים ולעסקים דרך דלתות, חלונות או קירות.

הפריצה הזו פשוטה באופן מפתיע. פורץ דלתות פשוט יצטרך לקדוח חור בתחתית דלת תיבת הדואר, שם יכניס לתוכה מחזיק מפתחות בקו דק. הם גם יצטרכו לוודא שהם מיקמו אותו בדיוק במקום הדרוש כדי שיוכלו לפתוח את הדלת מבלי לגרום נזק לשום דבר אחר משני הצדדים שלה. לאחר שנפתח

ככל שמערכות בקרת הכניסה הופכות מורכבות יותר ויותר, הפורצים נעשים חכמים יותר. הם משתמשים בפגיעויות במערכות אלו כדי לפרוץ לתיבת הדואר של בניין ולקבל גישה לבניין.

הבעיה המרכזית במערכות בקרת כניסה לדלתות היא שהן מספקות אבטחה פיזית בלבד, וזאת בניגוד לטכנולוגיות אבטחה דיגיטליות שהפכו מתקדמות יותר. עם טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות, פורץ יכול לפרוץ לתיבת דואר מבלי לדעת את מיקומה – כל עוד הוא מחובר לרשת.

ישנם שני סוגים עיקריים של מנגנוני בקרת גישה: חוטי קשיח ואלחוטי. ניתן לפרוץ מנעולי דלת עם חוט קשיח מכל נקודת כניסה ולרוב כוללים טכנולוגיית טביעת אצבע לאבטחת דלתות. מנעולי דלת אלחוטיים דורשים אפליקציה לפתיחת נעילה של דלתות כאלה בקמפוס או בבניינים אחרים – אבל זה לא קשה למי שיש לו מספיק ידע בנושא

כיוון דלתות החלפת מנעולים על ידי מנעולן מוסמך

ראינו הרבה פורצים שנתפסים כשהתוכניות שלהם מסוכלות על ידי דלתות מאובטחות מדי. עם זאת, תמיד יש דרך לעבור את הדלתות הללו. אתה רק צריך לדעת איך.

השיטה המסורתית של פריצה לדלת כוללת שימוש במוטות מתח או אמצעי מינוף אחרים כדי לפתוח את הדלת בכוח, דבר שעלול להיות קשה ולאורך זמן. דרך טובה יותר תהיה לפתוח אותו בצורה מקצועית על ידי מישהו שיש לו את הידע והכלים הדרושים למשימה זו. וכאן נכנסים מנעולנים מקצועיים שכן הם מסוגלים לזהות פגמים בהתקנת דלתות, כמו מנעולים מוחלשים על גבי דלתות הניתנות לפתיחה מבפנים או ללא מנעול כלל בחלק החיצוני של דלת המובילה לבניין סמוך. .

כמו בכל שינוי בעבודה, חשוב לא להיות

עם החלפת דלתות במנעולים, פורצים העבירו כעת את המיקוד שלהם לפריצת מנעולים. פורצים יכולים כעת להחליף מנעול מבלי להתעסק במשקוף.

מנעולי דלתות מעוצבים ועשויים להיות חזקים מספיק כדי למנוע מהפורצים לפרוץ אותם. מנעולנים מוסמכים החליפו את כל מנעולי הדלתות בבניינים שלהם במערכת אבטחה היי-טקית זו שכן היא עמידה יותר ועוזרת להם להימנע מנשיאת מפתחות.

אחד היתרונות הבולטים של הטכנולוגיה החדשה הזו הוא שהיא מציעה מגוון רחב של גמישות לבעלי מבנים ומהנדסי אדריכלות שיכולים כעת לעצב דלתות בדיוק כמו שהם רוצים מבלי לדאוג מאי הנוחות של נשיאת מפתחות.

 

אהבתם את הכתבה? שתפו לחברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp