ברכה לגיל 70

ברכה לגיל 70 – מספר דוגמאות שימושיות

שיתוף לחברים

9 ברכות שימושיות לגיל 70 של יקירכם:

 1. ברכה לגיל 70 – "אושר, בריאות ושגשוג"

  “ליום הולדתך ה-70, אני מאחל לך, ידידי היקר, שתמשיך לזרוח כמוך. אושר, בריאות, שגשוג ואלפי זיכרונות מתוקים עם המשפחה שלך. ברכות.”

 2. ברכת – "לבך מלא חוכמה"

  “לחבר הכי נאמן שלי,

  אני מאחל לך שנה 70 נפלאה. או שאני צריך להגיד מקום 71? למען האמת, אני אף פעם לא יודע מתי להתחיל לספור! שתהיה השנה יפה, מלאה בפרויקטים, אושר ובריאות. הלב שלך מלא בחוכמה, ומגיע לו את הטוב ביותר.”

 3. “האדם הכי אמין שאני מכיר. מאחלת לך עוד שנים רבות. יום הולדת 70 שמח.”

 4. “יום הולדת 69 ועוד 1 שמח!”

 5. “ימי הולדת הם הוכחה שהחיים מתקדמים קדימה, שיהיה לך נפלא.”

 6. “אתה מלאך, והאדם הכי מדהים שאני מכיר. אני רוצה להודות לך על שהיית בחיי, אתה יותר מברכה. יום הולדת 70 שמח.”

 7. “אתה לא נראה יום מעל 40. יום הולדת 70 שמח בן אדם טוב.”

 8. “זקנה באה עם היתרון להיות אהוב על כולם. יום הולדת שמח.”

 9. “מאחלת לך את היום המדהים ביותר בכל 70 שנותיך. יום הולדת שמח.”

לעוד מגוון ברכות מהממות, היכנסו לאתר – https://smiled.co.il

מה זה אומר להיות בן 70+?

המונח "70+" משמש לעתים קרובות כדי להתייחס לאנשים בני 70 ומעלה. מדובר בדמוגרפיה חדשה שמתעוררת במהירות ותמשיך לצמוח בשנים הקרובות.

אדם שהגיע לגיל 70 יחווה חוויות חיים שלמים, למד דברים רבים וראה שינויים רבים בחברה.

בישראל תוחלת החיים היא 78.7 שנים. זה אומר שהאדם הממוצע יחיה עד גיל 78.7.

גיל 70, גיל 70+, מהי תוחלת החיים?

שנת 2022 היא השנה שבה נגיע לגיל 70. הקדמה זו עוסקת כיצד אבן דרך זו בחיים נחוותה על ידי אנשים שכבר הגיעו לגיל 70.

יום הולדת 70 הוא אבן דרך חשובה בחייו. זה זמן שבו הם מסתכלים אחורה על החיים שהם חיו, וגם מצפים למה שעתיד לבוא. המכתב או ההודעה ליום הולדת ה-70 צריכים להיכתב מתוך מחשבה על כך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל את המכתב או ההודעה הזו היא בברכה. אתה יכול לאחל להם יום הולדת שמח, לברך אותם על שנות השירות שלהם, או אפילו פשוט להגיד שלום בפעם הראשונה.

למה אתה יכול לצפות כאשר אתה מתקרב לנקודת המפנה הזו

אנחנו חיים בחברה אובססיבית לרעיון הנעורים. נוער נתפס לעתים קרובות כסימן ליופי, הצלחה וחיוניות. ככל שאנו מתבגרים, תפיסה זו הופכת נפוצה יותר ויותר. המציאות היא שהזדקנות היא לא דבר רע. עלינו להפסיק לראות את ההזדקנות כמשהו שלילי כי זה לא הכל עניין של קמטים ושיער אפור. ההזדקנות מגיעה עם מערך יתרונות משלה שאנו צריכים לאמץ ולא להסתתר מהם.

המציאות היא שהזדקנות היא לא דבר רע. עלינו להפסיק לראות את ההזדקנות כמשהו שלילי כי זה לא הכל עניין של קמטים ושיער אפור. ההזדקנות מגיעה עם מערך יתרונות משלה שאנו צריכים לאמץ ולא להסתתר מהם.

ככל שתתקרב ליום הולדתך ה-70, סביר להניח שתחווה שינויים בגופך שישפיעו על הדרך בה אתה חי. ייתכן שתתקשו לעשות חלק מהדברים שהיו קלים עבורכם פעם. ייתכן שתזדקקו ליותר שינה ותצטרכו להקפיד על מה שאתם אוכלים.

עכשיו כשאנחנו נכנסים לשלב החדש הזה של החיים, הגיע הזמן להתחיל לחשוב איך אנחנו רוצים שהאני העתידי שלנו ייראה. עלינו לערוך רשימה של דברים שאנו רוצים לעשות בחיינו ולאחר מכן לנקוט בצעדים להשגתם כעת בזמן שעדיין יש לנו את האנרגיה והיכולת.

הליכון למבוגרים
בריאות ורפואה

כיצד לבחור הליכון למבוגרים?

במידה ואתם סובלים מנכות ברגל או חוסר יציבות בהליכה, תוכלו להיעזר בהליכון. איך תדעו שאתם בוחרים את ההליכון המתאים עבורכם? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה.

מעבר לכתבה זו
טיפים לזוגיות מנצחת
משפחה וילדים

טיפים לזוגיות מנצחת

בכתבה הבאה תמצאו טיפים לזוגיות מושלמת. אם תבחרו ליישם אותם, אנחנו בטוחים שתוכלו לחולל פלאים בזוגיות שלכם. הכתבה נעשה בשיתוף עם g69 חנות למוצרי מין.

מעבר לכתבה זו
הזמנת מנעולן
בעלי מקצוע ועסקים

טיפים להזמנת מנעולן

בעת הזמנת מנעולן, זכרו לבדוק מספר גורמים חשובים לפני שמתחייבים לאחד מסוים. להלן הדרכים הטובות ביותר לבחור מנעולן. קרא חוות דעת ומחיר לפני שאתה קורא

מעבר לכתבה זו