לבית ולגן

איך להיפטר מיונים

הרחקת היונים

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

יונים הן ציפורים מטרידות שלעתים קרובות מתאספות במרפסות, בפטיו ובמדפים של אנשים. למרות שהן עשויות להיראות לא מזיקות, יונים יכולות להיות די מלוכלכות והרסניות. הלשלשת שלהם עלולה להכתים ולפגוע במשטחים, וידוע שהם מנקרים בחלונות בניסיון להיכנס לבניינים. אם אתה מתמודד עם בעיית יונים, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להיפטר מהם.

דוחי יונים

אחת הדרכים להרחיק יונים היא להשתמש בחומר דוחה. ישנם מספר מוצרים מסחריים זמינים שציפורים לא אוהבות את הריח או הטעם שלהם, אז הם יתרחקו מאזורים שטופלו במוצרים אלה. אתה יכול גם להפוך את ה-DIY שלך דוחה ציפורים על ידי ערבוב מרכיבים כמו אבקת צ'ילי, שתן זאב ערבות וחומץ תפוחים. רק הקפידו למרוח מחדש את הדוחף כל כמה שבועות, מכיוון שגשם ורוח ישטפו אותו במהירות.

שכירת חברת הדברה

אם אינכם מצליחים להיפטר מהיונים בעצמכם, ייתכן שתצטרכו להזמין חברת הדברה. לאנשי מקצוע אלו יהיו הכלים והמומחיות הדרושים לפתרון בעיית היונה שלכם אחת ולתמיד. רק הקפד לחקור חברות שונות באזור שלך לפני קבלת החלטה, שכן חלקן משתמשות בכימיקלים מזיקים שעלולים לגרום יותר נזק מתועלת.

מדוע כדאי לשקול לשכור חברת הדברה כדי להיפטר מבעיית היונים שלך

אם יש לך יונים מקננות בשטח שלך, אתה יודע איזה מטרד הן יכולות להיות. לא רק שהם מבולגנים, אלא שההשתוללות המתמדת שלהם יכולה להיות רועשת ומפריעה להפליא, שלא לדבר על הנזק שהם יכולים לעשות לבית שלך עם הלשלשת שלהם. אולי אתם תוהים האם כדאי לשכור חברת הדברה מקצועית כדי להיפטר מהם, אבל האמת היא שזה כנראה ההימור הטוב ביותר שלכם. הנה למה:

1. צואת יונים יכולה לשאת מחלות.

על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), יונים וציפורים אחרות יכולות לשאת למעלה מ-60 מחלות שונות שיכולות להיות מועברות לבני אדם באמצעות מגע עם צואתן. מחלות אלו כוללות הכל מהיסטופלזמוזיס (זיהום ריאות) ועד סלמונלוזיס (הרעלת מזון). בקיצור, לא כדאי לקחת את הסיכון בחשיפה רק כדי להימנע מהעסקת איש מקצוע.

2. יונים עלולות לגרום לנזק רב לרכוש שלכם.

לא רק שהגללים שלהם ישאירו כתמים ומריחות על הציפויים והחלונות שלך, אלא שהם גם עלולים לגרום לנזק לטווח ארוך אם לא בודקים אותם. השתן החומצי שלהם יכול להרוס צבע ומתכת, בעוד הטפרים החדים שלהם יכולים לשרוט את ציפוי העץ והויניל. במקרים קיצוניים, אפילו ידוע שיונים גורמות לשריפות על ידי ניקור דרך חיווט חשמלי.

3. יונים מומחים להתחמקות מפתרונות עשה זאת בעצמך.

אם אתה חושב לנסות להיפטר מבעיית היונה שלך בעצמך, תחשוב שוב. ציפורים אלה אינטליגנטיות להפליא והתפתחו כדי להערים על מלכודות עשה זאת בעצמך ואמצעי הרתעה נפוצים רבים. אז אלא אם כן אתה לוכד חיות בר מנוסה, רוב הסיכויים שפשוט תבזבז זמן וכסף מבלי לפתור את הבעיה בפועל.

כיצד להיפטר מיונים באופן אנושי

יונים הן בעיה נפוצה בערים רבות. הם מתאספים על מדפים וגגות, עושים בלגן ולפעמים מטרידים אנשים שמנסים ליהנות מהזמן בחוץ. אם יש לכם בעיית יונים, אולי אתם תוהים כיצד להיפטר מהם באופן אנושי. הזמנת חברת הדברה מקצועית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את הרחקת היונים במהירות וביעילות.

מדוע כדאי לשכור חברת הדברה

כאשר אתם מזמינים חברת הדברה מקצועית, אתם יכולים להיות רגועים שהעבודה תתבצע כמו שצריך. לחברות אלו יש את הניסיון והמומחיות הדרושים כדי להיפטר מיונים במהירות וביעילות. בנוסף, הם משתמשים בשיטות אנושיות להרחקת היונים, כך שתוכלו להרגיש טוב עם התהליך.

כיצד חברות הדברת מזיקים נפטרות מיונים

חברות הדברה משתמשות במגוון שיטות להיפטר מיונים. הם עשויים להשתמש ברשתות כדי לתפוס את הציפורים או שהם עשויים להשתמש במכשירי קול כדי להפחיד אותם. לעיתים, הם אף ישתמשו במוצרי מזון מיוחדים אשר מחליאים את היונים כך שלא ירצו להישאר באזור.

תפריט נגישות אתר