נושאים שונים

אהבה להשכרה: האובססיה לחוויות

אהבה להשכרה

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

במאמר זה אנו נדון בפירוט בנושא אהבה להשכרה. נחקור מהי אהבה להשכרה ואף נפרט יותר על הנושא.

אנו מקווים שתהנו מהקריאה של מאמר זה.

אהבה להשכרה הוא מונח המשמש לתיאור הרעיון של מתן זוגיות, אינטימיות וסקס בתמורה לכסף. זהו שירות המעניק תמיכה רגשית לאנשים שמחפשים אהבה.

אהבה להשכרה קיימת מאז שנות ה-1800. היא שימשה בתחילה אנשים שחיפשו להינשא אך לא היה להם את הכספים הדרושים. שירות זה התפתח עם הזמן וכעת הוא משמש אנשים שמחפשים אהבה, אך אין להם מספיק זמן לצאת לדייט או לשמור על מערכת יחסים.

אפשר לראות ב"אהבה להשכרה" סוג של זנות. אדם שהושכר למען מטרה זו, יספק זוגיות, אינטימיות ומין בתמורה לכסף. ניתן לראות בהסדר זה סוג של זנות מכיוון שהאדם המספק שירותים אלה מקבל בדרך כלל תשלום לפי שעה או מעשה.

לאחר שלמדנו מהי אהבה להשכרה, כעת נראה דרכים שונות שאנשים משכירים את אהבתם.

כיצד אנשים משכירים את אהבתם

אהבה היא לא סחורה, אבל זה לא מונע מאנשים לשכור אותה. יש אנשים ששוכרים את אהבתם של אחרים תמורת כסף.

ניתן לחלק את האנשים שמשכירים את אהבתם לכסף לשני סוגים: אלה שעושים זאת מתוך כורח ואלה שעושים זאת מתוך חמדנות. הראשונים הם אלה שאינם יכולים למצוא עבודה או אינם יכולים להרוויח מספיק כסף כדי לחיות בעצמם, בעוד שהאחרונים הם אלה שיש להם די והותר כסף אבל עדיין רוצים להרוויח קצת מזומנים נוספים.

אנשים שמשכירים את אהבתם לכסף הם בדרך כלל אלה שזקוקים לכסף, אבל לא זקוקים לאהבה. אולי הם מחפשים להרוויח כסף מהיר, או שיש להם צורך בתשומת לב וחיבה שהם לא מקבלים בבית. ייתכן שחלק מהאנשים גם מחפשים למלא חלל רגשי בחייהם וזה קצת שונה ממי שרק מחפש פיצוי כספי.

אחת הסיבות הפופולריות ביותר לשכור אהבה של מישהו היא כאשר לא מצליחים למצוא בן זוג.

לא רק אנשים שאינם מסוגלים למצוא בן/בת זוג משלהם שוכרים את אהבתם של אחרים. יש כמה אנשים שמצאו את ההתאמה המושלמת שלהם והם רוצים לחוות את התחושה של להיות נאהבים על ידי שני אנשים בו זמנית.

לאחר שגילינו כיצד אנשים משכירים את אהבתם, כעת נלמד מהם הסכנות של אהבה להשכרה מאדם זר באפליקצייה.

הסכנות של אהבה להשכרה מאדם זר באפליקצייה

התופעה של אהבה להשכרה אינה חדשה בחברה שלנו. היא קיימת כבר מאות שנים, כאשר המקרה המתועד הראשון מתוארך למאה ה-12. אבל בימים אלה אנחנו לא מדברים רק על אהבה להשכרה מאדם זר, אנחנו מדברים על אהבה להשכרה מזר באפליקציה.

אנשים שמחפשים אהבה פונים לרוב לאפליקציות היכרויות כדי למצוא את ההתאמה המושלמת שלהם. עם הופעת האפליקציות הללו, אנשים כבר לא צריכים לעבור את הטרחה של מפגש עם מישהו באופן אישי ובמקום זאת יכולים פשוט להחליק ימינה או שמאלה על מסכי הטלפון שלהם. זה נוח ויעיל אבל זה גם מביא לבעיות חדשות. אחת הבעיות הללו היא שאנשים יכולים לשכור אהבה מאדם זר.

דוגמה אחת לכך היא חברת Rent-a-Boyfriend המציעה חברות בתשלום לנשים שיוצאות לדייטים עם גברים שהן לא מכירות טוב או בכלל. החברה פועלת מאז 1997 ויש לה יותר מ-100,000 לקוחות ברחבי העולם.

הסכנות של אהבה להשכרה מאדם זר אינן ברורות כפי שניתן לחשוב. לדוגמה, מחקר שנערך לאחרונה מצא שאנשים שמשכירים אהבה מזרים יש להם סיכון מוגבר לדיכאון.

המחקר נערך על ידי אוניברסיטת טקסס באוסטין ואוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס, והוא מצא כי קיים סיכון מוגבר לבעיות נפשיות בקרב מבוגרים המשתמשים באפליקציות היכרויות כדי למצוא מערכות יחסים מזדמנות. הסיבה לכך היא שהם לא מרגישים שיש להם שליטה על לאן הקשר הולך או מתי הוא מסתיים.

אנו מקווים שנהנתם מקריאה של מאמר זה העוסק בנושא אהבה להשכרה, מקווים שניתן לכם כל המידע הנדרש ושלמדתם דברים חדשים בנושא, למאמרים נוספים בנושא ובנושאים אחרים מוזמנים לבקר באתרנו.

תפריט נגישות אתר

חדש באתר היידפארק

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר היידפארק💝