אתר היידפארק מוצע למכירה

לפרטים והצעות נא לפנות אל גיא כהן guy3107@gmail.com

בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים החלף לסקין בצבע לבן החלף לסקין הישן של הייד פארק החלף לסקין בצבע כתום החלף לסקין בצבע חום החלף לסקין בצבע צהוב החלף לסקין בצבע כחול החלף לסקין בצבע ירוק
בית · פורומים · אקטואליה וחדשות · בעולמם של חרדים · בנות סמינר חרדיות מסתובבות עם ערבים
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.
נשלח ב-10/11/2011 15:07 לינק ישיר 


אתם עושים עבודת קודש.
לחשוף את המקומות, את טכניקות, את הפיתויים. את התוצאות.

והכי חשוב: לצלם אותם בפעולה. אל תהססו -קחו מצלמת וידאו טובה, תתמקמו במקום טוב -איפה שהם צדים, שימו את המצלמה על חצובה טובה. וצלמו.

אחרי הצילום - ערכו את הסרט. הוסיפו כותרות וכתוביות.
ואז - היידה להפיץ בכל שיטה ודרך.

זאת הדרך.מחובר
נשלח ב-11/11/2011 15:12 לינק ישיר 

הלכה לעולמה{לראס אל עמוד}  
 
   לפני כשנתיים התקבלה אצלנו פקידה שהגיע מבית חרדי.
לתדהמת כולם התברר שהגברת שגדלה בבית חרדי גדלה בפנימיות חרדיות ,חזרה בשאלה יוצאת עם נהג הסעות מראס אל עמוד.
האהבה בינהם להטה וכגובה הלהבות כך גם היחס המנוכר שקיבלה חזרה משאר העובדים.
בשלב מסוים כנראה שנפל אצלה האסימון והיא הבינה לאיזה בור היא נפלה, היא ניסתה לנתק את הקשר אבל כמו בכל המקרים הבנות מקבלות מסר ברור ,אין דרך חזרה.
בלית בררה היא השלימה עם מר גורלה עברה לגור אצל הצעיר, התפטרה מהעבודה והשבוע התבשרתי שבאחד הערבים עפו זיקוקין בשמי ראס אל עמוד.
לשמוח או לבכות תחליטו אתם
פנייה שלי לארגון להב"ה כנראה לא סייעה.


מחובר
נשלח ב-25/11/2011 21:56 לינק ישיר 

תופעת השבויות היהודיות בכפרים הערבים חיה ובועטת...  
 
   קבלן מכפר במשולש חילץ ישראלית מאזור ג'נין
קבלן בניין בכפר במשולש הוציא לפועל חילוץ מורכב של תושבת נצרת עילית שניהלה רומן עם תושב אזור ג'נין. המחיר: עשרת אלפים דולר, לא כולל בונוס. "יכולתי לשלם על זה בחיי, ידעתי שצריך לתכנן היטב"
ורד לוי
עדכון אחרון: 25.11.11, 08:04
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4152841,00.html
כשזוג הורים מיואש פנה אליו וביקש את עזרתו, החליט קבלן הבניין מהמשולש שהוא הולך על זה. במשך חודש ימים הוא תכנן בקפידה מבצע חילוץ מורכב מכפר ליד ג'נין, שבו חילץ צעירה תושבת נצרת עילית שניהלה רומן ארוך עם בן הכפר. לפני כשלושה שבועות יצא המבצע לדרך, ובסופו של דבר הסתיים בהצלחה.

הכול החל לפני כשנתיים, נ', אז חיילת משוחררת מנצרת עילית, עבדה בחנות באזור מגוריה. היא הכירה שם צעיר מאזור ג'נין, ובין השניים נרקמה מערכת יחסים רומנטית.

כשהדבר התגלה להוריה, הם דרשו ממנה לנתק עמו קשר. בתגובה היא החליטה לעבור לגור איתו באחד הכפרים שליד ג'נין. בדרכים עקלקלות הצליחו השניים להיכנס לכפר ולהגיע לבית המשפחה של בן הזוג. לאחר יממה שבה לא הצליחו בני משפחתה של נ' ליצור עמה קשר, הם התחילו להתקשר לחברותיה, וכשהגיעו לחברתה הקרובה ביותר, הבינו מה התרחש.

אחרי התלבטות הם החליטו שלא ליצור קשר עם כוחות הביטחון. "בסופו של דבר, היא הלכה מרצונה החופשי", הם הסבירו השבוע, "אף אחד לא חטף אותה לשם בכוח".

שבוע לאחר מכן הם קיבלו שיחת טלפון מהבת, ובשיחה הקצרה היא סיפרה כי קיבלה החלטה והיא מבקשת לא לדווח לאף גורם. בינתיים, בג'נין, עברה נ' לגור בבית משפחתו של אהובה. היא לא הצליחה ליצור שוב קשר עם הוריה, אך רכשה לעצמה חברה - אחת השכנות בת גילה.

לאחר שנה וחודשיים עמדה נ' בפני פרשת דרכים. כדי להתחתן עם בן זוגה היה עליה להתאסלם, ואז היא קיבלה החלטה: לעזוב את הכפר ולחזור לנצרת עילית.


נ' פנתה לחברתה, שסייעה לה להתקשר להורים שבנצרת עילית. להם היא סיפרה שהיא רוצה לחזור.

"פנינו לכל מי שאפשר", המשיך אביה של נ', "אחרי חודש של חיפושים, הגענו, דרך בחור שאני מכיר מהאזור, לאיש שסייע לנו". מי שלקח על עצמו את מבצע החילוץ הוא קבלן בניין, תושב אחד הכפרים באזור המשולש. הקבלן כבר היה מעורב בעבר בפרשת חילוץ מהאזור. הפעם הוא החליט לעשות זאת בעצמו תמורת 10,000 דולר, מהם 2,000 במזומן.

"המשפחה פנתה אליי, ראיתי ושמעתי וכאב לי הלב. ידעתי שצריך לתכנן היטב את מה שעושים, כדי שאני לא אסתבך בעצמי. יכולתי להיעצר, יכולתי אפילו להיהרג".

הוא הורה להורים לברר עם בתם, ברגע שתיצור קשר, היכן בדיוק היא נמצאת וביקש שתתאר את האזור בפרטי פרטים. חודש ימים עמל הקבלן על תכנון מבצע החילוץ. כחלק מההכנות למבצע הוא שוחח עם נ' פעמיים וחילק לה הנחיות מדויקות, כיצד עליה להתנהג לפני החילוץ ובמהלכו.

החילוץ נקבע ליום רביעי לפני שלושה שבועות. המחלץ שמר על חשאיות. ביום שלישי באותו שבוע, יום לפני מועד החילוץ, הגיע הקבלן לבית קרוביו בג'נין, ובשעות אחר הצהריים, בעזרת החברה המקומית של נ', הבריח את נ' אליהם עד הבוקר.

את הלילה בילו שניהם יחד בבית משפחתו בג'נין. בבוקר הם יצאו מהכפר באמצעות רכב שחיכה להם. הם נסעו לחיפה, לקרובי משפחה של הקבלן. מחיפה כבר התקשרו להוריה של נ'.

"איך ששמעתי אותה אומרת: 'אמא אני בישראל ואני בסדר', פרצתי בבכי על כל התקופה הנוראה שעברנו", מספרת אמה של נ', "זה היה כמו לידה מחדש של הבת שלי".

ביום חמישי פגשו ההורים לראשונה את בתם לאחר למעלה משנה שלא ראו אותה. באותו מעמד קיבל הקבלן המושיע את יתרת התשלום שהגיע לו, בתוספת של בונוס מכובד שאת גובהו הם מסרבים לחשוף.

בן זוגה לשעבר של נ' הגיב השבוע לדברים: "היא (נ' - ו.ל) באה לכאן לבד כי היא רצתה לבוא, לא הכרחתי אף אחד לבוא לגור איתי. לא אמרתי לה שהיא לא יכולה ללכת מפה".

הכתבה המלאה מתפרסמת בגיליונות סוף השבוע של "ידיעות העמק"מנותק
נשלח ב-11/12/2011 01:43 לינק ישיר 

 כך חזרה הבת האובדת ליהדות  
 
   ע, תושבת ירושלים כבת 18 בלבד, הכירה ערבי צעיר באחד מחופי ישראל ובתוך חודש של היכרות התאסלמה והתחתנה איתו.

תחילה, היא מספרת, החיים היו נראו יפים מתמיד, "הוא פינק אותי ונתן לי את כל מה שביקשתי, אך כעבור שנה החלו המכות". לאחר שלוש שנים הצליחה ע' להתגרש מממנו בבית הדין השרעי, אך נשארה כמוסלמית.

היא שבה לבית אימה בירושלים והמשיכה בחייה. החל מיום כיפור השנה ראתה ע' את סבתה שנפטרה מידי לילה בחלומה, הסבתא אמרה לה כי היא יהודיה ועליה לשוב ליהדות ולשנות את שמה לשמה של הסבתא. תחילה סירבה להתייחס לחלום אך כשזה חזר על עצמו במשך שבועיים פנתה לרב המקובל הרב בצרי. הרב הורה לה לקיים את דברי הסבתא ולשוב ליהדות, הוא המליץ לה לפנות לארגון להב"ה כדי שיעזרו לה בחזרה ליהדות.

למחרת היא פנתה לענת גופשטיין מארגון להב"ה, באותו היום הם פנו לבית הדין בירושלים ובזכות הניסיון של ארגון להב"ה בית הדין השיב אותה ליהדות עוד באותו היום, תהליך שלוקח בדרך כלל מספר חודשים. היום ע' משתקמת וכבר מחפשת חתן יהודי כשר.

ענת גופשטיין מארגון להבה מספרת הערב "לצערנו בנות כמו ע, יש במאות ואולי אפילו באלפים. הציבור הדתי לאומי תמיד חושב שלנו זה לא יקרה, שהבנות שלנו מוגנות אולם חלק מהמקרים שבהם אנחנו מטפלים הוא דווקא של בנות מהציבור שלנו, מבתים שאנו מגדירים אותם כבתים נורמטיבים לחלוטין, ממשפחות במצב סוציו אקונומי טוב + ולמרות זאת הבנות נופלות לרשת של ההתבוללות . בחצי שנה האחרונה החזרנו ליהדות נשים רבות שהיו במצב של ע. ונמשיך לפעול למען הדורות הבאים בעם ישראל "

מקור
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/229995

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-11/12/2011 16:33 לינק ישיר 

ליד לאחים ניסיון רב בתחום


מנותק
נשלח ב-15/12/2011 15:02 לינק ישיר 

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-22/12/2011 23:14 לינק ישיר 

ב''ה ברגע האחרון: בוטלה חתונת יהודיה וערבי הלילה  
 
   בנצי גופשטיין מארגון להבה מספר על הדרמה בשבועיים האחרונים: "המשפחה פנתה אלינו לעזרה, האמא כבר איימה להתאבד"
בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להבה, מספר לערוץ 7 על נס חנוכה שהתקיים ממש היום, לאחרי שבחסדי שמים הם הצליחו בסיועו של הקוסם, לטרפד חתונה שהייתה אמורה להתקיים הערב בין נערה יהודייה וערבי מהצפון.
"הנערה בת שבע עשרה, נערה בת טובים מהצפון התאהבה בערבי מאחד הכפרים באזור. הם כבר סגרו על אולם והערב הם היו אמורים להינשא" הוא מספר.
לדבריו המשפחה פנתה לארגון להב"ה שנכנס מייד לתמונה. "הם פנו אלינו לפני שבועיים. הילדה בשום אופן לא הסכימה להיפגש עם אנשים דתיים. הכנסו לתמונה את הקוסם, שלא נחשוף את שמו, הוא האיש שקיבל ברכה מהרב בן טוב זצ"ל ואף למד ממנו שיטות איך להניע בנות ישראל מלהינשא לערבים".
ארגון להבה ביקש מהמשפחה לבוא עם הנערה לבית קפה בסמוך לקבר הרשב"י ולהמתין לבואו של הקוסם, "כשהקוסם הגיע לבית הקפה, הוא התחיל לדבר איתם כאילו במקרה, לאט לאט כשהאווירה נהייתה טובה והם התחילו להיפתח, הוא גם התחיל לדבר עם הנערה, הוא דיבר איתם על הילות ועל קבלה, ואז שאל את הנערה האם היה לה קשר עם גוי, הוא ניסה לשכנע אותה לבוא ולקבל ברכה בקבר רבי שמעון. הוא המשיך לדבר איתה על התבוללות והעביר לה כל מיני מסרים מהרב בן טוב. הנערה התחילה להיפתח ואז סיפרה על החתונה המתקרבת. הקוסם נתן לה לדבר בטלפון עם ת"ח גדול, בן לאימא יהודייה ואבא ערבי שיספר לה איך זה להרגיש ילד יהודי בכפר ערבי, הם קבעו להיפגש בירושלים".
בשבוע שעבר הגיעה הנערה לסיור בקברי צדיקים ובירושלים ופגשה את אותו רב. "בשלב הזה היא אמרה שהיא עדיין אוהבת את הערבי ורוצה להתחתן איתו. הוא לקח אותה לכותל, לקבר רחל, למערכת המכפלה והניצוץ היהודי אצל הנערה נדלק".
גופשטיין מציין שהחתונה הייתה אמורה להתקיים הערב. "האמא פנתה לעו"ד בצפון שעבד בהתנדבות והם הצליחו להוציא צו הרחקה לערבי. האמא גם איימה שאם הנערה מתחתנת היא תתאבד בחתונה שלה.
"בינתיים הצו הוצא לחצי שנה והחתונה בוטלה. המשפחה הערבית כבר אמרה שהם לא יסכימו שהנערה תתחתן עם בנם אחרי כל הבושות שנעשו להם. "מבחינתנו הסיפור ב"ה מאחורינו. אני רוצה להודות לכל אלה שהתפללו על הנערה הזאת, ואין ספק שאנחנו צריכים עוד הרבה קוסמים כאלה שיצילו את הבנות מנפילה לכפרים הערביים". http://www.inn.co.il/News/News.aspx/230689

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-26/12/2011 04:01 לינק ישיר 

בצפון הנגב היו בחודש האחרון 5 מקרים שבהם ילדות יהודיות נחטפו
אחת מהנערות שהצליחו לחלץ אותה, התאהבה בפלסטיני ועברה לגור עימו בעזה

בצפון הנגב נחטפו בחודש האחרון 5 מקרים שבהם בני מיעוטים חטפו או אנסו קטינות יהודיות בנות בנות 11 עד 18. להערכת המשטרה בידי בני מיעוטים. ארגון "יד לאחים", הפועל למניעת התבוללות ומסייע לנערות שנחטפו או עברו התעללות, אומר כי בדרום נרשמה בשנה האחרונה עליה של ממש בהיקפן של חטיפות כאלה, וכי זה האזור הקשה ביותר לטיפול בתופעה. בארגון אומרים כי מקצת הנתונים מוכרים גם לשירותי הרווחה.
מן המשטרה נמסר לכתבנו כי היא מקבלת דיווחים רק כאשר יש עדים למעשה החטיפה או כאשר מוגשת לה תלונה, וכי אפשר שמספר מעשי החטיפה גדול הרבה יותר.

אחת מהנערות שהצליחו לחלץ את עצמן היא טניה מאשקלון. הסיוט שלה החל עם התאהבות במבט ראשון בפלסטיני, איתו עברה לגור בעזה. לאחר שהרתה לו נחטפה, נקשרה בבית למשך ימים והוכתה. מאז עברו 5 שנים, אבל היא עדיין מביטה אחורה בפחד וחוששת לחייה.

בכל הארץ היו בשנה האחרונה יותר מ-1,000 מקרים של חטיפות והחזקת צעירות יהודיות בניגוד לרצונן, בידי בני מיעוטים ופלסטינים. כך על פי אירגון יד לאחים, הנלחם בהתבוללות ועוזר לחלץ נערות במצוקה, כשרשויות הרווחה והמשטרה כושלות לא פעם. אמש (א') בתוכנית רוח דרומית שוחח קינן עם זהבה דרורי, מאירגון יד לאחים.

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-28/12/2011 21:10 לינק ישיר 

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-4/1/2012 14:31 לינק ישיר 

''בנות ישראל כלואות בשטחי A של הרשות'' • מזעזע  
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 04.01.12 בשעה 07:06 בברכה, golikoto
 
בדיון בוועדת הקליטה של הכנסת זעזעו ראשי יד לאחים את המליאה עם נתונים מסמרי שיער על כמות הבנות היהודיות שכלואות בשטחים ערביים ללא יכולת לצאת, וממדי ההתבוללות הגואה • מה הוחלט?

חומי ברמןJDN
בנות ישראל מוצאות את עצמן ללא יכולת לצאת, זה יכול להיות ברצועת עזה, זה יכול להיות בשטחי A של הרשות הפלשתינית וזה יכול להיות בכפרים בדואים", כך פתח את הדיון המיוחד בכנסת אודות ההתפשטות של תופעת ההתבוללות ברחבי הארץ חבר הכנסת דני דנון מהליכוד.

בדיון שהתקיים בוועדת העלייה והקליטה של הכנסת השתתפו ונטלו חלק מרכזי ודומיננטי ראשי ארגון הפעילים יד לאחים וכן מנהלי ופעילי האגף להצלה מטמיעה בארגון. בפני הנוכחים הוצגו נתונים מזעזעים על מקרים קשים ביותר של משפחות שחוות אסונות של ממש לנוכח אובדן נפשות מהן לטובת מגורים בכפרים ערביים ואף התאסלמות של ממש רח"ל.

הדיון נפתח בדבריו של יו"ר הוועדה, ח"כ דנון, שאמר כי מדובר בתופעה "מפחידה" ורחבת היקף שהתוודע אליה רק לאחרונה, במלא עוצמתה. דנון סיפר כי חלק מאותן בנות ישראל "מוצאות את עצמן לאחר כמה חודשים במקומות שהן לא יכולות לצאת מהם.

בהמשך נשאו דברים אנשי יד לאחים שציטטו בפני חברי הכנסת, דברים נוקבים שהשמיע לאחרונה סגן ראש עיריית עפולה, ד"ר בוריס יודיס, אשר דיבר מפורשות על מקרי חטיפה מזעזעים בגילאים צעירים של 11, 12 ו-13, לכפרים ערביים. בפני הנוכחים אף הוצג סרט וידיאו הממחיש באופן מבהיל את הקלות הבלתי נתפסת שבה נופלות נפשות יהודיות לידי נכרים.

"הכנסת לא עשתה עד היום די כדי לשים קץ לתופעה הנוראית הזו" אמר בכאב ח"כ אברהם מיכאלי (ש"ס) "כל הנתונים הקשים שאנו נחשפים להם פה, אינם אלא המחשה לזעקתו הגדולה של יו"ר יד לאחים, הגאון רבי שלום דובער ליפשיץ זצ"ל, אשר זעק באוזנינו כל השנים את זעקת הנפשות הללו המשוועות לפדיון שבויים".

ח"כ מיכאל בן ארי (הבית היהודי) אמר כי העם היהודי שחווה אובדן של שישה מיליון יהודים בשואה, אינו יכול לעמוד מנגד שעה שנפשות צעירות נטמעות בכפרים ערביים והולכות לאבדון.

חברי הוועדה הביעו תמיהה לנוכח העובדה שנחשפה במהלך הדיון לפיה משרד החינוך אינו מאפשר לעובדות סוציאליות ואנשי מקצוע מטעם יד לאחים לשאת הרצאות בפני בתי הספר הכלליים, על מנת לקדם את פני הרעה מבעוד מועד ולהקדים תרופה למכה. נציגת משרד החינוך שהשתתפה בדיון התקשתה להעניק תשובות ברורות לכך.

במהלך הדיון, בו נטלו חלק גם נציגי ארגון 'להבה' ועוד, הובעה גם זעקה גדולה לנוכח המחסור במקומות מקלט לניצולות המבקשות למצוא מחסה מוגן לאחר חילוצן, "בשן ועין", מכפרים ערביים. נציגת משרד הרווחה שנכחה בדיון נאלצה להודות כי אכן מצד המדינה, קיים בנושא חלל גדול.

הדיון הסתיים בהודעה כי הוועדה תמשיך לעקוב אחר המתחולל בתחום ותקיים דיון נוסף בעניין בקרוב.http://www.jdn.co.il/news/25362


_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-9/1/2012 23:42 לינק ישיר 

בת 15 הנעדרת מלוד -הולכת להתאסלם.  
 
   בטרם ברחה, אמרה הנעדרת מלוד: "הולכת להתאסלם"

נופר בן חמו בת ה-15 וחצי מלוד עדיין לא חזרה הביתה חודש לאחר שיצאה ממנו, והוריה מאוכזבים מפעילות המשטרה: "אם היה מדובר בסוחר סמים, המשטרה כבר הייתה מאתרת אותו"

החיפושים אחר נופר בן חמו, נערה בת 15 וחצי מלוד שנעדרת כבר כמעט חודש, נמשכים גם היום (שני), ובני משפחתה מפנים אצבע מאשימה כלפי תושב לוד, ערבי, עמו נהגה לבלות. הצעיר נעצר לאחר שנופר נעלמה, אולם ביום שישי האחרון הוא שוחרר למעצר בית, לאחר שהכחיש בחקירתו כל קשר להיעלמותה. בני משפחתה מבקשים להעביר לה מסר: "אנחנו אוהבים אותה ודואגים לה, ולא כועסים. אנחנו רק מבקשים שתראה סימן חיים".

בן חמו, תלמידת תיכון ובת למשפחה בת שש נפשות, יצאה מביתה במוצאי שבת ה-17 בדצמבר, בסביבות השעה 21:00, ומאז לא שבה. היא לקחה עמה בגדים בשקית ולהוריה אמרה כי היא הולכת "להתאסלם ולהתחתן" עם חברהּ. בן חמו לא נשאה עמה טלפון נייד, ולכן לא הצליחו ההורים המודאגים ליצור עמה קשר. למחרת, משראו כי עדיין לא שבה הביתה, ניגשו לתחנת המשטרה בלוד ודיווחו על היעדרותה.

בשבוע שעבר, בעקבות הפרסום בוואלה! חדשות, קיבלה המשפחה מידע לפיו נופר נראתה בתחנת הדלק ביישוב נחלים מזרחית לפתח תקווה. אביה, שלום בן חמו, יצא לשם. "מנהל התחנה הראה לי סרטון אבטחה, בו נראית נערה לובשת קפוצ'ון בצבע לבן, בלוויית צעיר עם זקן וכובע. בסרטון לא ניתן לראות את פניה של הנערה, אבל לנופר יש קפוצ'ון כזה בדיוק. בדקנו וראינו שהיא לקחה אותו כשיצאה מהבית".

למשפחה טענות גם כלפי המשטרה, שלדבריה לא עושה מספיק כדי לאתר את בתם. "אנחנו יושבים כל יום ארבע-חמש שעות בתחנת המשטרה. מחכים לקצה חוט. אין כלום. כבר כמעט חודש חלף ועדיין לא החזירו לנו את הילדה. אם היה מדובר בסוחר סמים, המשטרה כבר מזמן הייתה מאתרת אותו. אם זה היה רצח – היא הייתה חוקרת. אבל אנחנו לא רוצים לחכות לגופה. אנחנו רוצים את הבת שלנו בחזרה – חיה".

תופעה בלוד: גברים מפתים נערות צעירות
לדברי הוריה, נופר הייתה "ילדה טובה", עד לשנה האחרונה, בה החלה להתראות עם צעיר ערבי תושב העיר. אז, לדברי הוריה, החלה ההידרדרות. "בספטמבר היא החליטה שהיא לא רוצה ללמוד יותר", סיפרה האם. "היא סיפרה לנו שהתחילה לעבוד במסעדה. דאגנו לה מאד ובשלב מסוים התחלנו לעקוב אחריה. אז גילינו שהיא עובדת במסעדה ברמת גן, ששייכת לדוד שלו. עשרות פעמים ביקשנו ממנה שתפסיק להתראות איתו. אפילו יצרנו קשר עם אביו, שאמר שגם הוא מתנגד לקשר. אבל זה לא עזר".

אמה של נופר חוששת שחברותיה של בתה יודעות פרטים שיכולים לסייע באיתורה, אך מסתירות זאת. היא הגדירה זאת כ"תופעה": נערות צעירות שיוצאות עם גברים תושבי העיר, אשר מפתים אותן באמצעות כסף, מתנות ובילויים. ההורים אף פנו לגורמי רווחה בלוד, וביקשו להוציא את בתם לפנימייה. "שלחנו אותה למשפחה מחוץ לעיר", אומרת האם סיגל. "אבל גם זה לא עזר. היא נשארה בקשר איתו באמצעות הפייסבוק".

האם, סיגל, ממשיכה בינתיים לעבוד כסייעת בגן ילדים. "אין ברירה, חייבים להמשיך בחיים", היא אומרת. "אבל אנחנו מחכים לבשורות טובות. ולנופר אני רוצה להגיד שאנחנו לא כועסים עליה, רק אוהבים אותה ומבקשים שתיתן סימן חיים. שתתקשר ותגיד שהיא בסדר. אני לא מאחלת לאף הורה לעבור את מה שאנחנו עוברים".

ממשטרת לוד נמסר כי "מרגע שהתקבלה תלונה על העדרה של הקטינה, ביצעה התחנה את כל הפעולות הנדרשות והאפשריות לטיפול בתיק נעדר, נעצר החבר שלה לחמישה ימים וכיום נמצא במעצר בית לחמישה ימים, הוקם צוות חקירה מיוחד תחנתי בראשות ראש משרד החקירות. המשפחה מעודכנת באופן שוטף על ידי מפקד התחנה וכל פרט ומידע רלוונטיים נבדקים".
http://news.walla.co.il/?w=/90/1892602

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-7/2/2012 14:36 לינק ישיר 

פיתוי קטינות יהודיות מתחיל כבר בגיל 11  
 
   בנות יהודיות מפותות בידי ערבים ובדואים כבר בגיל 11, מגלה פעילה מרכזית ב'יד לאחים'. לעיתים זה מתחיל בלא לנקב חור בכרטיסייה

בעקבות חילוצה אתמול של נופר בת ה-16 מכפר ערבי והשבתה לבני משפחתה, שוחחנו ביומן ערוץ 7 עם ציפי קולטניוק, פעילה ב'יד לאחים' הארגון שהוביל לחילוצה של נופר, על ממדי התופעה שלדבריה קיימת כל הזמן, אם כי כעת היא זוכה לתשומת לב תקשורתית רבה יותר בשל האירוע האחרון של נופר.

"עשרים וחמישה אחוזים מהמקרים הם של קטינות מגיל 15", אומרת קולטניוק ומציינת כי בחלק ניכר מהמקרים מדובר בבנות בגיל 11 בלבד המפותות על ידי ערבים ובדואים ונוטשות את ביתן.

"התופעה קיימת בכל הארץ. זה גיל מאוד מבלבל. קל מאוד להפיל ילדה בגיל הזה. נותנים לה טלפון חדש, מכנסי ג'ינס חדשים, קצת תשומת לב והיא נופלת בפח ולא יודעת לאן היא נכנסת. לא צריך הרבה כדי להביא אותן למצב הזה".

לדבריה, ההתמודדות עם הבנות הופכת קשה הרבה יותר כאשר הבנות עוזבות את הבית בגיל מאוחר. המשפחות נקרעות אך נותרות חסרות אונים שכן הרשויות לא יכולות לפעול מול רצונן של הבנות לעבור ולהתגורר עם החבר הערבי.

קולטניוק מדגישה שעיקר המאמץ לסיכול מקרים קשים שכאלו צריך לבוא עוד קודם לעזיבת הבית. על הורים לזהות סימנים מעידים על השינוי שחל בילדה. בין הסימנים היא מזכירה הסתרה, התרחקות מהמשפחה, מתנות יקרות ערך, ירידה בלימודים וכיוצא באלה.

לדבריה, מתנות יקרות ערך מאפיינות דווקא קשר עם בני מיעוטים שכן חבר יהודי לרוב אינו רוכש מתנות בסכומים גבוהים, שכן הוא לעיתים חייל או סטודנט, ואילו הערבים מתחילים לעבוד בגיל מוקדם. כמו כן המחזר הערבי מודע לצורך שלו להשקיע יותר מזה היהודי, והוא אכן עושה זאת בעזרת המתנות היקרות.

"אם יש תקשורת טובה עם הבת צריך לדבר איתה ולהסביר על ההבדלים המנטאליים, לדבר על ייחודו של עם ישראל, ואם אין תקשורת כזו אז צריך לערב גורמים חיצוניים כדמות מבית הספר ואחרים, ואף לפנות ישירות לאנשי 'יד לאחים'. היא מספרת על פניות אינסופיות של בני משפחות המבקשים עזרה, בין השאר גם בדף הפייסבוק של התנועה עליו היא אחראית.

"לא לחכות שהמצב יגיע לשלב חמור של בריחה מהבית. בשלב הזה היא כבר 'מכושפת', פי שהגדירו את זה ההורים, היא מתרחקת מהמשפחה".

על קלות הפיתוי מספרת קולטניוק כיצד "ילדה טובה סיפרה לנו בפייסבוק על נהג ערבי שהפסיק לנקב לה את הכרטיסייה באוטובוס. זה מעניק לה תחושת מיוחדות, ואחר כך הוא גם עוצרה לבמיוחד שלא בתחנה. הוא נותן לה תשומת לב ולאט לאט שוכחים שזה ערבי ואדם מבוגר ממנה בהרבה".

באשר למקרה של נופר, כמו במקרה של רבות אחרות, הוצאתה מהכפר הערבי רגע לפני שנישאה לערבי מהווה רק תחילת דרך שכן "נפשית היא עדיין לא חולצה. מבחינתה היא הייתה רוצה וצריכה להתחתן איתו. היא רואה בהורים אויב שרוצה להרוס לה את האהבה. היא עברה שטיפת מוח. יש עוד הרבה עבודה. זה לא בדיוק סרט מצויר שנגמר בחיבור אוהב ובזה שהיא זורקת את הרעלה...".

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-26/2/2012 15:00 לינק ישיר 

מנע שחרורה של קטינה יהודיה למעצר בית אצל עבריין ערבי  
 
הקול היהודי: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 13:56
בית המשפט השלום ברמלה עמד לשחרר קטינה יהודיה, לחלופת מעצר בביתו של החבר הערבי – עבריין ששוחרר בעצמו לא מכבר לאחר מאסר ממושך. הדבר נמנע ברגע האחרון בעקבות לחץ שהפעילו תושבים מלוד.

מקור - http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=25926

התבוללות בין בנות יהודיות לערבים בעיר לוד, הפכה כמעט לדבר שבשגרה.

לא עבר חודש מאז אותרה הנערה נופר בן חמו בכפר קלנסוואה, לאחר שברחה מבית הוריה עם חברה הערבי, ונראה כי במשטרה ובבית המשפט לא למדו דבר.

ל'קול היהודי' נודע על מקרה נוסף של בת יהודיה שיצרה קשרים עם ערבי. במקרה המדובר, היה זה דווקא בית המשפט שכמעט ונתן יד לדבר.

מדובר בנערה כבת 17, תושבת לוד, בת למשפחה מסורתית, שהתחברה לפני מספר שנים לערבי המתגורר בלוד. בעקבותיה התחברה גם אחותה הקטנה בת 15 לערבי מלוד, והשתיים עזבו את ביתן ועברו להתגורר אצל חבריהן הערבים, העוסקים בפלילים.

מעצר בית אצל החבר הערבי?

מאז הדרדרו הנערות לפשע, נעצרו מספר פעמים בחשד למקרי גניבה, ואחת מהן אף הודיעה כי ברצונה להתאסלם ולהתחתן עם ערבי .

לאחרונה, נעצרה הנערה בת ה 17 בחשד לגניבה, ובית המשפט הורה לשחררה למעצר בית. אולם, הוריה של הנערה נדהמו לשמוע כי בית המשפט בוחן אפשרות של שחרור הנערה למעצר בית אצל חברה הערבי. מדובר כאמור בקטינה, והחבר הוא עבריין ששוחרר לפני מספר חודשים ממעצר ארוך.

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-27/2/2012 15:38 לינק ישיר 

בסוף השבוע האחרון, שבה צעירה יהודיה שהתאסלמה והתחתנה עם עבריין ערבי, לחיק היהדות. פעילי ארגון להב"ה מספרים על התעללות קשה שעברה הצעירה, עד שפנתה לארגון וקיבלה סיוע.

מקור - http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=26064

התרגשות רבה אחזה בנוכחים בבית הדין הרבני בירושלים, בסוף השבוע האחרון, עת שבה נועה (שם בדוי), צעירה שהתאסלמה, לחיק היהדות.

בארגון להב"ה, המסייע לצעירה, מספרים על התהליך שהוביל את נועה מביתה במרכז הארץ, להתאסלמות וחתונה עם עבריין ערבי מאיזור ירושלים.

בגיל 16 פגשה נועה צעיר ערבי מירושלים, שהרעיף עליה מתנות וסכומי כסף והחליטה כי היא רוצה להתחתן איתו. בגיל 18 התאסלמה נועה בבית דין שרעי והתחתנה עם הערבי, שהתגלה כעבריין העוסק בסחר בסמים ובנשים.

בעלה החדש של נועה כלא אותה בדירה ששכר באזור תל אביב, ונועה סבלה מאלימות פיזית ומילולית ובחלק מהתקופה כמעט ולא ניתן לה אוכל. בשלב מסוים החל הערבי להתיר לנועה לצאת מהבית בתנאי שתעבוד כפרוצה ותביא לו את הכסף.

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
נשלח ב-29/4/2012 19:14 לינק ישיר 

הסיבה לחרם: פוטרה קופאית שניהלה רומן עם ערבי

ארגון ששם למטרה "למנוע התבוללות בארץ הקודש" הכריז חרם על סופרמרקט "יש" בגבעת שאול בירושלים. הסיבה: לטענת הארגון, הנהלת הסופר פיטרה קופאית יהודיה שניהלה רומן עם פועל ערבי

משה הלר | 29/4/2012 15:02
ארגון "להב'ה" (למניעת התבוללות בארץ הקודש) ופעילים דתיים משכונות גבעת שאול וקריית משה בירושלים פתחו לאחרונה בחרם על סופרמרקט של רשת "יש" ברחוב נג'ארה בגבעת שאול.
סופרמרקט ''יש''
סופרמרקט ''יש'' צילום: נטע לאופר


הסיבה: לארגון הגיעו עדויות על כך שהנהלת החנות פיטרה, לכאורה, קופאית דתייה שניהלה רומן עם אורז משלוחים ערבי.

לדברי מנכ"ל "להב'ה", בנצי גופשטיין, לאחרונה נרקם רומן בין הקופאית לאורז המשלוחים. גופשטיין טוען כי כשהתגלה הדבר פיטר מנהל החנות את הקופאית ולא את העובד הערבי. שפעילי הארגון שמעו על הרומן  בזמן אמת, איתרו את הבחורה ושכנעו אותה לנתק כל קשר עם הפועל הערבי.
"הפיל ברשתו בחורה יהודיה"

אולם דאגתם של פעילי הארגון לעובדת לא הסתכמה בכך וכעת הם מנסים לארגן חרם שכונתי כללי על חנות "יש" במחאה על פיטוריה. פעילי הארגון פרסמו מודעות שכותרתן: "יש ערבים, יש התבוללות" וגוללו בהן את פרטי המקרה: "נודע לנו על עומר, עובד ערבי מהמשלוחים

שהפיל ברשתו בחורה יהודיה. אף על פי שלבעלים נודעה הבעיה, הם השאירו את עומר בחנות".

כאמור, בשל המקרה קראו אנשי הארגון לתושבים לא לקנות בסופרמרקט "יש". מהנהלת סניף "יש".

_________________

http://bshch.blogspot.com/מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בעולמם של חרדים > בנות סמינר חרדיות מסתובבות עם ערבים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.