אתר היידפארק מוצע למכירה

לפרטים והצעות נא לפנות אל גיא כהן guy3107@gmail.com

בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים החלף לסקין בצבע לבן החלף לסקין הישן של הייד פארק החלף לסקין בצבע כתום החלף לסקין בצבע חום החלף לסקין בצבע צהוב החלף לסקין בצבע כחול החלף לסקין בצבע ירוק
בית · פורומים · אקטואליה וחדשות · הענין שלנו · מדברים בידיים: מוציא ויאגרה, היא יודעת.
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/11/2005 11:30 לינק ישיר 
מדברים בידיים: מוציא ויאגרה, היא יודעת.

המושבה הישראלית בקניה


ברוכים הבאים לקומונה הישראלית במטוואפה, קניה. כאן גברים בגיל הפנסיה מוצאים מין מהיר וזול עם נערות צעירות. חלקם כבר התמכרו והחליטו להשתקעחממי מחכה ל"משלוח של בחורה" מאחד האיים הסמוכים. מקסים מרכז את הקונדומים בקופסת נעליים גדולה. סימון חמוש בעשרות כדורי ויאגרה. ברוכים הבאים לקומונה הישראלית במטוואפה, קניה. גברים בגיל הפנסיה שהגיעו לחופשה בגן עדן מפוקפק של קוקוסים וצעירות בשישה שקלים לערב, חלקן קטינות רעבות ללחם. כמה מהחבר'ה הטובים נשארו שם עד היום, נטשו את המשפחה בארץ, התחתנו, הסתבכו, הסתכסכו, אבל לא שכחו לרגע את הגאווה הלאומית. הנה, אפילו יש שם קלטת של "צ'רלי וחצי".

"קמים בשמונה, תשע, מתי שנפתחות העיניים. אוכלים מה שבא. יש לי עוזרת שמבשלת ועושה הכל. אני יושב כמו מלך. אחר כך נכנס לחדר, עושה את הזיון הראשון. תמיד יש עם מי: עם העוזרת, עם הגננת, עם העובדת בבנק, כולן פה זונות בנות זונות. הבנת? כולן פה מזדיינות. זה לא זנות. פה מין זה כלום" - כך נראה סדר יומו של מקסים, אחד מחברי הקהילה הישראלית הזו בקניה.

"היא צדה אותך. אם אתה מסודר בחדר, אתה מסודר. אם לא, תעשה סיבוב של 50 מטר ותביא לך. אתה לוקח את הרשימות בפלאפון ומתחיל. הנה תראה (מדפדף בכתובות בסלולרי): 'אלונה, אליזבט, אנג' לה, איירין, בטי'. . . אתה אומר 'היום אני רוצה את זאת לארוחת בוקר, את זאת לצהריים ואת זאת לערב'.

אחרי הבוקר יושבים מפטפטים, עושים סיבוב או אם צריך סידורים בעיר. בערב יש על השולחן בקבוק וויסקי, עושים על האש, מתכייפים ונהנים. בלילה אתה יוצא לאיזה מועדון, מתכייף, שותה שתיים -שלוש בירות. נגמר הלילה, אתה לוקח לך מישהי לחדר. לא בא לך עליהן אחרי שבוע? אתה מוחק את כל הטלפונים ברשימה ומחדש את המלאי".

גלאי המתכות לא מפסיק לצפצףשעת בוקר מוקדמת של יום שבת, נמל התעופה אדיס אבבה. חניית ביניים. סימון, 65, עובר בגלאי המתכות בדרך לשלושה חודשים של גן עדן במומבסה. המכשיר האוטומטי מתעקש לצפצף. סימון משתולל כדי להשתיק את הביפ המטריד, מוריד חגורה, נעליים, אבל זה בשלו. אנשים מסביב מתחילים לבחון בחשד.

הדיילת הנאה מבקשת מסימון לרוקן את הכיסים. הוא לא מבין אותה. הוא לא מדבר אנגלית. רונן, ישראלי שטס איתו, מתרגם. באי-חשק מופגן מרוקן סימון את כיסיו. הוא מניח בסלסילת הפלסטיק שתי חבילות כדורי ויאגרה. הדיילת מחייכת במבוכה. רונן מתפקע מצחוק. המכשיר, מעשה כשפים, מפסיק לצפצף.

שעה קלה אחרי, בלובי מלון מעופש באזור הדמדומים של ניירובי, סימון על קוצים. הוא ממהר למומבסה לפגוש את אנה, החברה בת ה-25 שאותה לא ראה מספר חודשים. בארץ שחטה אותו חברת התעופה על אובר ווייט. הביא יותר מדי קופסאות שימורים. עכשיו, כדי להימנע מלשלם בטיסה הפנימית, הוא יתגלגל שמונה שעות באוטובוס מניירובי. הוא משגע את רונן שיברר את שעת הנסיעה. אבל רונן עסוק בהסברים על הצפוי לנו במומבסה.

סימון: "כל מה שמספר לך רונן זה חארטה בארטה. בואנ'ה, רונן, אל תפיל אותנו בפח". רונן : "אבל עובדה. קנית 40 ויאגרות. זה בכיס שלך, אז למה אתה משקר? תגיד את האמת". סימון בטירוף. כדי לשרוף את הזמן הוא מפעיל את מצלמת הווידאו וצופה בסרט שצילם בפעם האחרונה בקניה. הוא מביט בהנאה במסך שמקרין אותו עצמו רוקד בדיסקוטק מוקף נערות אפריקאיות. "נו, מה עם האוטובוס?", הוא ממשיך לזרוק לאוויר כל כמה דקות. ורונן עונה: "מה הלחץ? היא עוד ישנה".

ניירובי זה לא מומבסהסימון ממשיך לתקוף את רונן: "הרסת לי את החיים אתה". רונן מסביר: "הוא לא יכול לחיות בלעדי. הוא כל היום מתקשר: 'תגיד לי, מה היא רוצה?'. יום אחד החברה שלו רצתה ללכת לשירותים. הוא לא הבין אותה, חשב שהיא רוצה ללכת ממנו. נהיה ריב. הוא התקשר שאבוא בדחיפות. אני בא, היא אומרת לי 'רציתי לשירותים'. אני עושה לו, 'חתיכת אידיוט. כל דבר אתה קופץ עליה'".

ואיך סימון מתקשר עם חברתו בשאר הזמן? רונן משיב: "בידיים. היא רואה שהוא לוקח ויאגרה ויודעת כבר מה הוא רוצה".

עוד על קופי האדם שלנו כאן:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/005/514.html


מנותק
נשלח ב-12/11/2005 12:47 לינק ישיר 

''הן נותנות לך הרגשה שאתה המלך שלהן''.
מה שהושמט מהכתבה זה '' בתמורה אני נותן להן להרגיש שיפחות''


סמל אישי
מנותק
נשלח ב-12/11/2005 13:02 לינק ישיר 

חחחחחחח אני טס לשם...
מי מצטרף?


מנותק
נשלח ב-12/11/2005 20:29 לינק ישיר 

מי מצטרף?

מי שחושב עם הזין.

מי שרואה באמו ובביתו - זונות.

מי שיש לו IQ חד סיפרתי.

מי שהפסיכולוג אומר לו אחרי הבדיקה: "זה לא שיש לך רגשי נחיתות, אתה באמת נחות".


סמל אישי
מנותק
נשלח ב-12/11/2005 21:00 לינק ישיר 

שרקן תכלס, מתי אתה נוסע?


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-13/11/2005 20:19 לינק ישיר 

מעניין אותי,איך בנאדם שטוחן נערות עניות ומסכנות,-או אף עשירות ונימפומניות- בשעות הפנאי שלהן,מרגיש כשהוא הולך לישון...

מרגיש בנאדם?

או חתיכת גוש עפר מסריח?

אגב,בכתבה היו רמזים די ברורים לאיזה אוכלוסיות משתייכים המסכנים הנ"ל (רמז-עארסים מזרחיים מהשכונות),וזה שקר גדול ועיוות,כי תופעות כאלו ואף חמורות מאלו קורות ברגע זה בגרמניה,בלגיה ואנגליה.


מנותק
נשלח ב-13/11/2005 22:20 לינק ישיר 

דולפין,
מאחל לך מפגש אינטימי עם מומבסי ידידותי במיוחד...מנותק
נשלח ב-14/11/2005 07:31 לינק ישיר 

מכיר את ה"תופעה" היטב. האנשים האלה באמת נחותים, ולא רק עם הבחורות. הם מנסים לרמות בקזינו, הם מנסים לא לשלם בדיסקוטק, הם מנסים כנ"ל במסעדות. קרה כבר מספר פעמים שחבר'ה מהוגנים שחיים במומבסה, שילמו עבורם כי לא רצו שהכתם ייפול על כול הקהילה הישראלית. זה ממש, אבל ממש גועל נפש לראות אותם. אנגלית קלוקלת, התיחסות אדנותית ופטרונית כלפי המקומיים, ובכלל, הצד המכוער של להיות זקן אשמאי.
אני רוצה להוסיף שהתופעה הנ"ל אינה "המצאה פרטית" של הישראלים. יש כאן מושבות שלמות של גרמנים, איטלקים, אנגלים, וכולם מתנהגים באותה צורה. מגעיל לראות את הצד הזה של החיים.


מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הענין שלנו > מדברים בידיים: מוציא ויאגרה, היא יודעת.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר