אתר היידפארק מוצע למכירה

לפרטים והצעות נא לפנות אל גיא כהן guy3107@gmail.com

בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים החלף לסקין בצבע לבן החלף לסקין הישן של הייד פארק החלף לסקין בצבע כתום החלף לסקין בצבע חום החלף לסקין בצבע צהוב החלף לסקין בצבע כחול החלף לסקין בצבע ירוק
בית · פורומים · אקטואליה וחדשות · הענין שלנו · התמונות האסורות של עדן כנפו
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/12/2004 16:57 לינק ישיר 
התמונות האסורות של עדן כנפו

כידוע, לא מזמן פתחה עדן הנערה אתר המצג חמודותיה לכל משלם והשתמשה בסלוגן "שערי גן עדן נפתחים" על מנת לקדם את אותו אתר.
פתאום מפריע לה שתמונות עירום שלה מוצגות עד כדי כך שהיא מאיימת ברצח והתאבדות?
איפה היתה הרגישות שלה כשהיא דרשה תשלום עבור הצצה בה ובגופה?צילומי עירום של עדן קנפו פורסמו. לטענתה, התמונות צולמו ללא ידיעתה. ההיסטריה בעיצומה: אותות מצוקה, איומי רצח והתאבדות

אורי בינדר ואייל גולדמן
8/12/2004 15:01

סאגת ההתפשטות של משפחת קנפו לא נגמרת. לאחר שערוריית העירום של ויקי, הצטלמה גם בתה, עדן קנפו, בלבוש מינימלי לאתר הפורנוגרפיה "פרפר 1". עכשיו העלה אותו אתר, תמונות נוספות בתשלום, בהן עדן נראית בעירום חלקי.

היום בצהריים נערך בתחנת הרדיו האיזורית "רדיו דרום" עימות טלפוני בין עדן קנפו ומי שצילם את התמונות לאתר. עדן בכתה בשידור וטענה בכל תוקף שמדובר בתמונות שצולמו בניגוד לרצונה. התמונות לטענתה, צולמו כשהחליפה בגדים בחוף הים, בזמן סשן הצילומים הקודם בהם היא מדגמנת ההלבשה התחתונה.

ויקי קנפו שעלתה גם היא לשידור, תקפה את הצלם ובעלי האתר ואיימה עליו: "אני ארצח אותך". הצלם מצידו עמד על שלו והשיב: "עדן עשתה הכול מרצונה החופשי. היא עמדה מולי והתפשטה ולאחר מכן לא ביקשה שאוריד את הסרט מאתר".

לאחר שניסה המראיין לשכנע אותו להוריד את התמונות, אמר: "כרגע אני לא מוכן להוריד. שתתבע אותי. אני לא מסכים להוריד סרט לטובת מי שמאיים עליי. מי שלא רוצה, שלא יצטלם".

עדן קנפו מסרה ל-NRG בתגובה: "מתחילת הסיפור אני אומרת שהצטלמתי שם להלבשה תחתונה וזהו. אני אמרתי להם בפירוש לא לצלם אותי כשאני מתלבשת או עירומה. הם עשו את זה במכוון והרסו לי את החיים. אני לא יכולה לצאת לרחוב, שלא לדבר על הגיוס שלי בשבוע הבא. או שאני מכניסה אותם לבית-סוהר, או שאני הורגת אותם ומתאבדת".

ויקי קנפו מסרה ל- NRG: " ראיתי את העיתון וכמעט התעלפתי. הילדה שלי על סף התמוטטות, הנזק הזה יהרוג אותה. היא לא הצטלמה בעירום בשום פנים ואופן. מה שכתבו בעיתון זה לא נכון, היא לא חתמה על הסכמה לעניין העירום. הם הכניסו לשם סעיפים שלא אהבתי ודרשתי מהם להוריד אותם. בחוזה שלה כתוב מפורשות עם חתימה שלהם, שתמונות עירום לא יהיו".

תגובת אבי מלול, מהאתר "פרפר1": "הכל שקר וכזב. היא חשפה את החזה שלה מרצונה. היא חתומה אצלנו ועשתה זאת מרצון ובהנאה. היא כנראה מתחרטת עכשיו. אנחנו לא עשינו שום דבר בלי הסכמה".
http://www.nrg.co.il/online/7/ART/834/199.html


מנותק
נשלח ב-8/12/2004 18:42 לינק ישיר 

מצורף קובץ

תמונות מוזרות סביב העולם


מנותק
נשלח ב-8/12/2004 23:42 לינק ישיר 


נראה ששתי הנשים הללו יודעות לעשות רוח וצלצולים מכלום.


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-9/12/2004 00:33 לינק ישיר 

כבר בעבר שאימא שלה החולת נפש התרעיינה לעיתון בעקבות צילומיה בעירום (איכס), שאל אותה העיתונאי: "איך הילדים קיבלו את זה?" האימא למופת עונה: "אמרתי להם שאני חייבת לעשות את זה, ואם אני לא העשה את זה אני אתאבד.." עכשיו אני לא מופתע שעדן הקטנה משתמשת באותה טרמינולוגיה... אני נזעם שעובדי הרווחה לא מוציאים את שאר הילדים מהבית שלה, כי בבית שהאישה הזו נותנת, בנתיים הראשון גדל להיות פושע, והשניה למדה להרוויח כסף בעזרת גופה העירום... (בהתחשב שאני יודע מהיכן קיבלה עדן את ההשראה שלה להיצתלם בעירום, מה אני אמור לחשוב על מאיפה הבן שלה קיבל את ההשראה להיות פושע). אם אנני טועה יש עוד ילד, למה לא דואגים לו כבר עכשיו.. החד הורית הזו לא מצליחה לגדל ילדים כמו שצריך, כל מה שיוצא מהידים שלה הופך ללא תקין....

למי שעדין חושב שעדן לא התפשטה בהתנדבות אומר: "Long live video recording"
בלינק הבא תוכלו לראות בעצמכם:
http://www.edenmodels.co.il/edenp.swf


סמל אישי
מנותק
נשלח ב-9/12/2004 09:52 לינק ישיר על זה נאמר:

התבונני על אמך, כך בערך תראי גם את כשתגיעי לגילה.

לא הכי מעודד בעולם....
מחובר
נשלח ב-9/12/2004 11:54 לינק ישיר 

התמונות כפי שהתפרסמו בפעם הקודמת:
http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/624071/12


מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הענין שלנו > התמונות האסורות של עדן כנפו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר