אתר היידפארק מוצע למכירה

לפרטים והצעות נא לפנות אל גיא כהן guy3107@gmail.com

בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים החלף לסקין בצבע לבן החלף לסקין הישן של הייד פארק החלף לסקין בצבע כתום החלף לסקין בצבע חום החלף לסקין בצבע צהוב החלף לסקין בצבע כחול החלף לסקין בצבע ירוק
בית · פורומים · אחר · חינוך וגן · מקום נהדר לילדים
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/7/2014 10:03 לינק ישיר 
מקום נהדר לילדים

קצת עלינו..

הרון פרטי לכל ילד

צהרוני STAR טף מבית "הכוכב הבא" פותחים שעריהם לכל ילדי הגנים בערים והיישובים השונים. הצהרון שלנו מחבק כל ילד וילדה עם צוות מקצועי, מסור ומנוסה, הכולל מנהלת צהרון - גננת מוסמכת - וסייעת מקצועית קבועות לאורך כל שנת הפעילות. הצוות עובר הכשרה ופיקוח פדגוגי, ומלווה את הילדים במהלך שעות הפעילות. במסגרת הצהרון ייהנו הילדים מארוחת צהריים חמה מטעם קייטרינג באישור משרד הבריאות, ביטוח פרטי לכל הילדים, תכנים ייחודיים ותוכנית פעילויות עשירה ומעניינת.

צהרון פרטי Star טף - בית לקטנטנים!

הבית שלנו מוגן, ערכי ומחבק את הקטנטנים - מסגרת חינוכית יומית שתורמת להתפתחות הרגשית, חברתית, מוטורית, שפתית וקוגניטיבית של הילדים. ב'כוכב הבא' אנו רואים חובה מקצועית וערכית להעניק לילדים את המיטב בהתמקדות ביכולות הרגשיות והחברתיות ולענות על צרכיהם המשתנים של הילדים, ההורים, המשפחה והקהילה, במיוחד בשעות הקריטיות של היום שהן שעות הצהריים - הכל בדרך מקצועית, חווייתית ומעשירה.

סבסוד משרד התמת צהרונים

צהרוני הכוכב הבא מאושרים ע"י משרד התמ"ת וזכאים לסבסוד.
להלן התנאים שפרסם משרד התמ"ת לקבלת הסבסוד


צהרון
צהרונים


מחובר
   
בית > פורומים > אחר > חינוך וגן > מקום נהדר לילדים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר