אתר היידפארק מוצע למכירה

לפרטים והצעות נא לפנות אל גיא כהן guy3107@gmail.com

בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים החלף לסקין בצבע לבן החלף לסקין הישן של הייד פארק החלף לסקין בצבע כתום החלף לסקין בצבע חום החלף לסקין בצבע צהוב החלף לסקין בצבע כחול החלף לסקין בצבע ירוק
בית · פורומים · רפואה ובריאות · פורום חרדה חברתית · נשירת שיער גורמת לבושה
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/6/2015 10:59 לינק ישיר 
נשירת שיער גורמת לבושה

שאלה - מה כבר שיער יכול לעשות?  התשובה - להפוך פנים של בן אדם לצעירות יותר, מעניינות יותר ויפות יותר. פנים ללא שיער בראש, יפות ככל שיהיו, תמיד ילקו בחסר וייראו מבוגרות יותר. עם זאת, מה לעשות שהדברים לא תמיד בידינו ונשירה בשיער בוחרת להכות דווקא אותנו. נשירת שיער יכולה לגרום לבושה מהחברה עקב פגיעה במראה החיצוני. קראו על הנושא בעמוד נשירה בשיער ושיער דליל .

לשמחתנו, ניתן לעצור נשירה בשיער ואף להצמיח זקיקי שיער חדשים ע"י תכשירים שונים הקיימים בשוק. שני התכשירים היעילים ביותר כנגד נשירה בשיער הינם מינוקסידיל ופרופסיה. לקריאה על תכשירים אלו כנסו לעמוד טיפול בנשירת שיער וטיפול בשיער דליל .

קיימים תכשירי עזר נוספים כנגד נשירת שיער, כמו שמפו נגד נשירה. איזה שמפו הכי טוב? כמה הוא עולה? איך הוא עוצר בדיוק את הנשירה? קראו על כך בעמוד שמפו נגד נשירת שיער .

עבור התקרחות רצינית קיים פתרון הדמיית זקיקי שיער. בדרך זו ניתן להגיע למראה ראש מגולח, מחוספס וגברי. הטיפול פשוט והינו חד פעמי ( יש לחזור על הטיפול כל כמה שנים - 5 ואף יותר). להרחבה על הנושא בקרו בעמוד הדמיית זקיקי שיער .

נשירה אצל נשים יכולה להגרם גם עקב הריון, זו היא נשירה אחרי לידה. נשירה זו הינה טבעית, זמנית וברת טיפול. על כך ניתן ללמוד בעמוד נשירת שיער אחרי לידה .מחובר
   
בית > פורומים > רפואה ובריאות > פורום חרדה חברתית > נשירת שיער גורמת לבושה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר