אתר היידפארק מוצע למכירה

לפרטים והצעות נא לפנות אל גיא כהן guy3107@gmail.com

בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים החלף לסקין בצבע לבן החלף לסקין הישן של הייד פארק החלף לסקין בצבע כתום החלף לסקין בצבע חום החלף לסקין בצבע צהוב החלף לסקין בצבע כחול החלף לסקין בצבע ירוק
בית · פורומים · רפואה ובריאות · פורום חרדה חברתית · הקלטות שמיעה חוזרות בגירסה חדשה!!!!
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/8/2014 01:17 לינק ישיר 
הקלטות שמיעה חוזרות בגירסה חדשה!!!!

למי שמכיר ולמי שלא, יש קלטות שמיעה שהוציא פסיכולוג מארה"ב בשם ד"ר ריצ'רדס (thomas a.richards), שלו עצמו היתה חרדה חברתית במשך עשרות שנים והוא לקח על עצמו בתור פרויקט חיים לעזור לאנשים עם חרדה חברתית, והוא גם הצליח ברוך השם, לשנות את חייהם של הרבה מאוד אנשים ואני ביניהם.
לאחרונה יצאה גרסה משופרת של הקלטות שכוללת גם קטעי וידאו ועוד הרבה דברים חיוביים, אפשר לראות כאן את כל הפרטים 
 
אני אומר מנסיון אישי שלי, שאם באמת משקיעים בקלטות האלה (זאת לא הדרך היחידה להתגבר על חרדה חברתית, אבל בכל מקרה צריך התמדה ונחישות ולדעת שיש נפילות בדרך אבל זה חלק מהתהליך וצריך להמשיך ולקום גם לאחר הנפילות, וזה נכון לכל דבר לא רק להתגברות על חרדה חברתית) רואים תוצאות חיוביות, והשקעה של כמה חודשים או יותר שווה כי התוצאות נשארות אחרי זה והשינוי הוא קבוע (כמובן שיש השפעה למה בנאדם בוחר בחיים שלו, אם בנאדם כל הזמן שומע דברים מדכאים וכו' זה ישפיע בהתאם ואותו דבר לדברים חיוביים שזה ישפיע טוב).
אני לא התנסיתי בגרסה המשופרת של הקלטות אבל מנסיון אישי של הגרסה הקודמת אני אומר ששווה להשקיע ולנסות, שיהיה בהצלחה לכולם/ן ורק טוב, אמן!!!

_________________

והיאך היא הדרך לאהבתו ויראתו, בשעה שיתבונן האדם במעשיו וברואיו הנפלאים הגדולים, ויראה מהם חכמתו שאין לה ערך ולא קץ, מיד הוא אוהב ומשבח ומפאר, ומתאווה תאווה גדולה לידע את ה' הגדול, כמו שאמר דוד: "צמאה נפשי לאלוקים לאל חי".
וכשמחשב בדברים האלו עצמן, מיד הוא נרתע לאחוריו ויודע שהוא בריה קטנה שפלה אפלה העומדת בדעה קלה מעוטה לפני תמים דעות. כמו שאמר דוד: "כי אראה שמיך מעשי אצבעותיך ירח וכוכבים אשר כוננת מה אנוש כי תזכרנו ובן אדם כי תפקדנו...
ה' אדונינו מה אדיר שמך בכל הארץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!מחובר
נשלח ב-15/8/2014 07:20 לינק ישיר 

תודה רבה על העדכון.  


מחובר
   
בית > פורומים > רפואה ובריאות > פורום חרדה חברתית > הקלטות שמיעה חוזרות בגירסה חדשה!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר