אתר היידפארק מוצע למכירה

לפרטים והצעות נא לפנות אל גיא כהן guy3107@gmail.com

בית · פורומים · הרשם · התחברות · פתח ונהל פורום · כניסה למנהלים החלף לסקין בצבע לבן החלף לסקין הישן של הייד פארק החלף לסקין בצבע כתום החלף לסקין בצבע חום החלף לסקין בצבע צהוב החלף לסקין בצבע כחול החלף לסקין בצבע ירוק
בית · פורומים · רוחניות · אסטרולוגיה · 12 השבטים
שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.
נשלח ב-14/11/2005 11:52 לינק ישיר 
12 השבטים
מצורף קובץ

תמיד חשדתי ש-12 השבטים של עם ישראל שקולים כנגד 12 המזלות.

אבל לא ראיתי בשום ספר איך מקובל השיוך ביהדות, ואם בכלל.

תוקן על ידי - מגי_אדם - 14/11/2005 13:22:10


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 11:52 לינק ישיר 

מצורף קובץ

*


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 11:53 לינק ישיר 

מצורף קובץ

*


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 12:28 לינק ישיר  יעקב על ערש מותו מתחשבן  יופי יופי עם כל 12 ילדיו, וכדרכם של הראשונים, יש בדבריהם תמיד יותר מן הנראה לעין במבט ראשון.

 הנה השבטים והמזלות על פי ניתוח ברכת יעקב לבניו:בראשית פרק מ"ט: "ויקרא יעקב אל בניו ויאמר: האספו ואגידה לכם את אשר יקרה אתכם באחרית הימים. הקבצו ושמעו בני יעקב ושמעו אל ישראל אביכם.""ראובן בכורי אתה, כוחי וראשית אוני, יתר שאת ויתר עוז. פחז כמים אל תותר כי עלית משכבי אביך אז חללת יצועי עלה." - מאזניים.

נכון - במבט ראשון עולה כאן אנרגיה טלאית, המזל שממול. אבל אפרט בהמשך מדוע זה מאזניים דווקא."שמעון ולוי אחים כלי חמס מכָרותיהם. בסודם אל תבוא נפשי בקהלם אל תחרד כבודי כי באפם הרגו איש וברצונם עקרו שור. ארור אפם כי עז ועברתם כי קשתה אחלקם ביעקב ואפיצם בישראל"." תאומים ודגים.

נכון שני מזלות אלה לא בדיוק מתאימים לחמת הזעם הלא-שקולה שמתוארת פה, אבל "אחלקם ביעקב אפיצם בישראל" זה מדוייק לשני מזלות כפולים ומשתנים אלה,  וברכה משותפת לשני אחים יחד מאד מתאים לתאומים ולדגים. ועוד אנו רואים אצל שמעון בציור תיאור של עיר - תאומים. לוי, העוסק בקודש ללא נחלה משלו, חייב להיות דגים.

.

"יהודה אתה יודוך אחיך ידך בעורף אויביך ישתחוו לך בני אביך. גור אריה יהודה מטרף בני עלית כרע רבץ כאריה וכלביא מי יקימנו. לא יסור שבט מיהודה ומחוקק מבין רגליו עד כי יבוא שילה ולא יקהת עמים..." טוב, עם יהודה אין ספק - אריה.אחרי הברכה האדירה ליהודה, יעקב מתחיל לתמצת:    "זבולון לחוף ימים ישכון והוא לחוף אניות ויָרכָתו על צידון". סרטן. ברור."יששכר חמור גרם רובץ בין המשפתיים. וירא מנוחה כי טוב ואת הארץ כי נעמה ויט שכמו לסבול ויהי למס עובד." טוב, יעקב פה לא מרחם יותר מדי. מיסים ועבודה שייכים לגדי. נכון שגדי לא מתחבר, לא לרביצה ולא לעצלות, אבל האווירה בברכה היא של הענשה על עצלות וכל כולה שיפוטיות לא סלחנית, ולכן לא נותר לשייך אותה אלא לגדי. 

   

"דן ידין עמו כאחד שבטי ישראל. יהיה דן נחש עלי דרך, שפיפון עלי אורח, הנושך עקבי סוס ויפול רוכבו אחור. לישועתך קיויתי ה'."

אין ספק, כאן מדובר בעקרב. נחלתו של דן היא גם איזור שממה ומדבר, מאבק מתמיד עם סלעים, רמשים ובצורת... - סביבה עקרבית לגמרי.

מן הסתם ה"לישועתך קיויתי ה'" שנכנס כאן לא שייך דווקא לדן אלא זוהי אנחת ביניים היוצאת מעומק לבו של יעקב, המיואש מסקירת בניו. אבל מתאים לי שאנחה זו תבוא דווקא סביב עקרב... "גד גדוד יגודנו והוא יגוד עקב." דלי. לא ברור, לא מובן, המשחקי מילים של גד, שמשמעו מזל (והמזלות זה עניין של דלי).

 

אשר שמנה לחמו והוא יתן מעדני מלך". ברור, שור. אין ספק."נפתלי אילה שלוחה הנותן אמרי שפר". קשת. לגמרי. גם איילה שלוחה, גם דברי חוכמה. קשת בלי ספק. "בן פורת יוסף בן פורת עלי עין, בנות צעדה עלי שור. וימררהו ורבו וישטמוהו בעלי חיצים. ותשב באיתן קשתו ויפוזו זרועי ידיו מידי אביר יעקב משם רועה אבן ישראל. שאל אביך ויעזרך... " טוב, כשיעקב אוהב מישהו היצירתיות שלו מרקיעה שחקים. הסמל של יוסף, עם התבואה, החוכמה והכל - בתולה. ( הסבר בהמשך)"בנימין זאב יטרף בבוקר יאכל עד ולערב יחלק שלל." שבט בנימין אדירי הכוח, שהם יצא גם שמשון, אנשים ראשוניים ואמיתיים ומחוברים לחיים בכל מאודם. טלה.

 

 אם יש למישהו את החלוקה המקובלת בידי חכמינו מן הקבלה - אשמח לשמוע.והנה במרוכז:
ראובן - מאזניים

לוי - דגים

שמעון - תאומים

יהודה - אריה

זבולון - סרטן

יששכר - גדי

דן - עקרב

גד - דלי

אשר - שור

נפתלי - קשת

 יוסף - בתולה

בנימין - טלה    

תוקן על ידי מגי_אדם ב- 25/04/2013 09:41:54סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 12:42 לינק ישיר 


להסביר למה ראובן דווקא מאזניים?


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 12:46 לינק ישיר 

תסבירי!


מנותק
נשלח ב-14/11/2005 12:50 לינק ישיר 

זו הפעם הראשונה שאני רואה שיוך של יוסף עם תמונת שיבולים, יוסף למעשה נתן את שני השבטים מנשה ואפרים שהם בניו ואילו לוי נמעל בכל השבטים האחרים ככהנים ולויים.
מגי מי היוצר של תמונות הנ"ל מאד מעניין השיוך של יוסף לשיבולים של החיטה זה מחזק תאוריה שיש לי על בסיס חלום יוסף יוסף הוא בן מזל בתולה והוא בעל[המזל שעומד מנגד]החלומות[דגים] וכתוצאה מכך כדור הארץ המיוצג בחלום יוסף כיוסף אשר מביט מנקודת מבט אגוצנטרית ורואה את השמש כאביב והירח כאימו ואת אחיו כ11 כוכבים הוא כדור הארץ שליט מזל בתולה, חיזוק נוסף לכך הוא מזל השליחים תאומים הקשור עם שבט לוי שהם שליחי העם אל מול האל, באם נמקם את המזל של שבט לוי [תאומים] בבית אחד אז בית 4 שהוא מציין את הקרקע של שבט לוי היהי נשלט על-ידי הבתולה, ואריי מוזכר בתורה שלשבט לוי אין נחלה כי כל ישראל נחלתו מיתוך היותו מעורב בכל השבטים כולם כשליחים, ולכן כדור הארץ אשר מיצג על פי התאוריה הנ"ל את בתולה ואינו מופיע במפות הלידה הוא בבחינת הנחלה אשר אינה משויכת לשבט לוי ואילו הבתולה היא בכול זאת נחלתו כי היא עדין מופיע במפת השמים בתחתית המפה בית 4.
חיזוק נוסף הוא הורדת אדם וחוה אל הארץ[בבחינת כלל הכוכב] והעונש שהוא צורך קיומי והשרדו בכוכב זה אשר מקושר עם עבודה ולחם אשר מקורו בחיטה, סמלים אילו הם סימליה של מזל בתולה.
לכן הנתון אשר מופיע של חיטה ואשר משוייך ליוסף הוא מאד מעניין אני מניח שיוצר תמונה זו התבסס גם על החלק הראשון של החלום המתאר שיבולי חיטה.


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 12:59 לינק ישיר 

טוב, זה קצת מורכב, ראובן. נכון שבקריאה ראשונה מתוארת אנרגיה של טלה. אבל קחו בחשבון את ה"כוחי וראשית אוני, יתר שאת ויתר עוז." ותיאורי האהבה והזכרת המשכב שם... הבן הראשון, פרי אהבה.

בטעות מקובלת הסברה כי מאזניים זה הכל מתיקות, וסבר פנים, וקישוטים נאים ופעמי חתונה ופרחים נאים... ואנחנו שוכחים שוב ושוב כי מאזניים שייך לציר המלחמה, ציר העימות, כי זהו מזל קרדינלי הנלחם על כל דבר, מצדק ועד מסחר, מדעה ועד רכוש... אין כמו מאזניים מעורבים במשפטים, ומלחמות, וויכוחים, ומשאים-ומתנים... האופי הנמרץ והמתעמת שלהם נשכח, בדרך כלל, כשאנו חושבים ככה בשטחיות על הארכיטיפ הזה, שהוא בעצם המזל המסמל את ראשיתה של חברה בכלל - התא הראשון המרכיב חברה - הזוג.

מכל אלה הנחתי לגבי ראובן: מאזניים. תוסיפו לזה שהדת היהודית היא מאזניים - הדת סביבה התקבצו שבטי ישראל לעם, והתמונה שלמה - בכורי וראשית אוני... לא לחינם צייר מי שצייר שם דווקא פרחים...

תוקן על ידי - מגי_אדם - 14/11/2005 13:11:16


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 13:04 לינק ישיר 

חיים,

מקריאה ראשונה של הסיפור, יוסף נראה לי בתולה. תחשוב כמה האיש מתוכנן, וצנוע (אשת פוטיפר), ונבון להדהים, וכמה בתולה, כמה יכולת עשייה וכמה שליטה צריך בשביל לרכז במשך שבע שנים חיטה מכל הארץ, לשמור אותה בסילואים שלא תרקיב, ושלא יפגעו בה עכברים וגנבים, ואחר כך לחלק <לפי הספר>, בדייקנות ויעילות, ולהשתלט על כל ההמונים הבאים לקנות... רק בתולה - המזל של שמירה על המשאבים - מסוגל לזה.

הנושא של החלומות שאתה אומר - גם ספינקס דיבר על זה. אבל בתולה הוא מול דגים, וכל מזל מקבל השראה מן המזל שממולו... והאמת, דגים יותר חולם מאשר פותר חלומות, כך ששוב אנו שבים לבתולה.

תוקן על ידי - מגי_אדם - 14/11/2005 13:07:19


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 13:11 לינק ישיר 

חיזוק לעיניין ראובן כמאזניים או "לראשיתה של חברה" היא בחוק ובמשפט היוצר בה סדר כמו במעמד הר סיני שם נתקבלה התורה כחוק הבא להסדיר ניהולו של עם, וזהוא המעמד שבו "בני ישראל" הופכים ל"עם ישראל" על-פי התורה.


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 13:12 לינק ישיר 

סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 13:18 לינק ישיר 

אחד הדברים היפי באסטרולוגיה שאפשר להאריך כי באם אדם כל-שהוא היה נולד על כוכב מאדים לדוגמא כדור הארץ היה מופיע במפת לידתו כשליט מזל בתולה ואילו מאדים שליט טלה לא היה מופיע כלל והאנושות על מאדים והיתה מחפסת את שליט מזל טלה כמו האנושות על כדור הארץ המחפסת את שליט מזל בתולה ואף משייכת תכונות בתולה לירחו של פלוטו הוא כירון.
הערת ביניים: לאחרונה גילו אסטרונומים כי לפלוטו יש מלבד כירון עוד שני ירחים.


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 13:31 לינק ישיר 

מעניין שתמיד חשבתי על הקשר הקיים בין עקרב לבתולה. מה שמחשיד מיד זה הסמל הדומה. וכשתעמקים בהם - אלה שני מזלות שעוסקים בריפוי - זה את הנפש וזה את הגוף, שני המזלות היחידים שקיבלו היתר להתערב במעשה הבריאה ולהתעמק בה, מחפשים תמיד מה לא בסדר, אבל ובעיקר - שני מזלות של טיהור מודע, (גוף ונפש) ושל שליטה. זה בסביבתו וזה בעצמו. זה באמצעים מעשיים וזה באמצעים פסיכולוגיים. 

תוקן על ידי מגי_אדם ב- 24/04/2013 18:58:32סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 13:45 לינק ישיר 

כירון הוא חלק מקבוצת פלוטו כמו שאירופה הוא חלק מקבוצת צדק, לכן השפעותיו צריכות להיות במסגרת ההשפעות של עקרב. כשם שאירופה היא חלק ממסגרת ההשפעות של צדק.
ולכן ימצאו נתונים המזכירים את בתולה כמו שקיימים נתונים של שבתאי המזכירים את דלי הנשלט על-ידי אורנוס, אבל השליט הנעלם של בתולה על בסיס הכתובים בתורה היא כדור הארץ ומנקודת המתבונן ממאדים כדור הארץ וירחו.
מה שמלמד על האפשרות שקיום היא בלטי סבירה של שליט חדש לסרטן כמו סדנה שנתגלתה תחת השפעות סרטן וירח בגדי שליט הקרחונים באופן סימלי ויתכן כאן ההשפעה על השם סדנה שהיא אלילה אסקימואית אלילת הקרח.


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 13:48 לינק ישיר 

תיקון טעות "שכיום היא בלתי סבירה"


סמל אישי
מחובר
נשלח ב-14/11/2005 18:19 לינק ישיר 


אוף, למה האשכול נהיה כזה כבד?סמל אישי
מחובר
   
בית > פורומים > רוחניות > אסטרולוגיה > 12 השבטים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.